Aslan Burcu Aralık 2018

Aslan Burcu Aralık 2018

Aslan Burcu Aralık 2018 İş

Aralık ayı içerisinde Uranüs ve Jüpiter geriye doğru hareket ediyor. İş konusunda dostlarınızla beraber geliştireceğiniz girişimlerde bulunacaksınız. Çevrenizden aldığınız enerjiler sizi olumlu yönde etkileyecek. İş konusunda mevki sahibi, güçlü insanlardan destek alacaksınız. Bu kişilerle aranızdaki ilişki olumlu yönde olacak.

Aralık ayında, kariyerinizi yakından ilgilendiren toplantılar yapabilirsiniz. Cevap beklediğiniz önemli kurumlardan, beklediğiniz cevaplar gelebilir. Bu konuda Merkür size çok fazla fayda sağlayacak. Aralık ayında inatçı bir yapı sergileyeceksiniz ve bu da iş hayatınızda size fazlasıyla başarı getirecektir.

Aralık ayında aile bireyleriyle beraber işler yapabilirsiniz. Bir takım sorunlar yaşanabilir, ancak bu sorunlar çok büyümeden çözüme kavuşacaktır. Pratik düşünce yapınız ile çok fazla ön plana çıkacaksınız. Rekabet ortamının içerisinde olacaksınız. Fazla aceleci davranmak zarar görmenize neden olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. İş hayatınızda, birilerinin sizi fark etmesini beklemek yerine, ön plana kendi çabalarınız ile çıkmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Aralık 2018 Aşk

Aslan burcu insanları, Aralık 2018 içerisinde fiziksel olarak çok çekici olacak ve sosyal hayatlarında fazlasıyla aktif olacaklar. Uzun süredir, üzerinde çalıştığınız planları hayata geçirebileceksiniz. Dış görünüşünüzü baştan sona değiştirebilirsiniz. Bu ay fazlasıyla cesur olacaksınız ve tüm bunlar karşı cins tarafından dikkat çekmenizi sağlayacak.

Bazı Aslan burcu kişileri Aralık 2018'te hem aşkı, hem de işi bir arada yürütebilecek. Çalıştıkları ortamdan bazı kişiler ile yakınlaşabilirler. Aralık ayında sosyal olarak çok fazla aktif olacaksınız ve bu durum diğer aylara oranla daha fazla olacak. Şaşırabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar ile aranızdaki bağlar kuvvetleniyor. Bu durumun, disiplinli yapınızı bozmasına izin vermeyin.

Aralık 2018'te sosyal hayatınızda birçok aktiviteye katılabilir ve burada yeni insanlar ile tanışabilir, bu insanlardan bazıları ile yakınlaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ortamlarda olacaksınız. Duygularınızda katı kurallar uygulayabilirsiniz. Kesin olan bir şey varsa, Yeni yıla mutlu bir şekilde gireceğinizdir. Aşk hayatınız olumlu yönde ilerliyor olacak.

Aslan Burcu Aralık 2018 Sağlık

Aralık 2018'te sağlık konusunda pek sıkıntılarınız olmayacak. Ancak bu konuda duyarlı olmanızda fayda var. Umursamaz tavırlar sergilemek zarar görmenize neden olabilir. Duygularınız, zihinsel olarak fazlasıyla yorulmanıza neden olabilir. Uykunuzu düzene oturtmalısınız. Yaşanabilecek ufak, tefek kazalara karşı dikkatli davranın.

Aralık ayında meditasyonla ilgilenebilir ve ruhsal sağlığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Sizi yormayacak, kafanızı dinleyebileceğiniz ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz. Haddinden fazla çalışmak vücudunuzu yorabilir, dikkat edin.

Aslan Burcu Aralık 2018. Aslan Burcu Aralık 2018 Yorumu. Aslan Burcunun Aralık ayı burç yorumları nedir? Aralık 2018 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!