Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019

2019 yılı içerisinde, sizin aynı görüşe sahip olmasalar dahi bazı kişilerle işbirliği içerisine girebilir, hem özel hayatınızı ilgilendiren hem de mesleki hayatınızı ilgilendiren yeni sorumlulukların altına girebilirsiniz. Diğer insanlarla yapacağınız birliktelikler, iş konusunda daha tecrübeli olmanızı sağlayacak. Hayatınızın belli bir alanını değişime uğratmak ya da kendinize yeni hedefler belirleme isteğinde olabilirsiniz. İradeniz oldukça güçlü ve olayları kendi isteğiniz doğrultusunda rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

İş konusunda önemli yeteneklere sahipsiniz ve bu yıl içerisinde yetenekleriniz üzerinden para kazanmanız, kendinizi iş konusunda bir adım daha öne çıkarmanıza yardımcı olabilir. Geride kalan aylarda ya da günlerde yaşadığınız sıkıntıları artık kafanızdan silmeli, gücünüze yeniden kavuşmalısınız. Hayatınızın her hangi bölümünü ilgilendiren kişilerle, bu yıl içerisinde tanışabilirsiniz. Herkese hemen güvenmemelisiniz.

2019'te taşınmalar söz konusu olabilir. Eğitimden, işten, evlilikten ve kariyerden dolayı başka şehre hatta yurtdışına yerleşmeniz söz konusu olabilir. Kolay olmayacağını söylemeliyiz. Maddi anlamda aşırıya kaçmayın, bütçe planlamanızı iyi yapın. Aksi halde maddi açıdan sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

2019 yılında, çevrenizle uyum içerisinde olacak, karşınıza çıkan zorlukları kolaylıkla aşacak, güzelliği ve estetiğe önem verecek, konfora ve zevke sahip olacağınız harika bir yıl sizi bekliyor. Tüm bunlara sahip olmak için çaba göstermelisiniz.

Aslan Burcu 2019 Aşk Hayatı

Birlikteliği olan Aslanlar, 2019 yılı içerisinde inatlaşmadan dolayı tartışmalar yaşayabilir. Ayrı ayrı düşünceleriniz olabilir ancak birlikte hareket etmeyi ve birbirinize uyum sağlamayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Yeni ilişkiye başlayacak Aslanlar, acele kararlar vermekten kaçınmalı. Her durumu, enine boyuna düşünmelidir. Mart ayı içerisinde sosyal hayatınızda yavaşlamalar söz konusu olacak. İletişim seviyeniz düşüşe geçecek. Sıkıntıların sizi bunaltmasına ve karamsarlığa itmesine izin vermeyin. Mayıs ayından itibaren sıkıntılar ortadan kalkacak ve hayatınız daha renkli olmaya başlayacak. İlişkisi olan Aslanlar, bu dönem içerisinde partneriyle aralarındaki sorunu ortadan kaldıracak ve daha mutlu olacaklar.

Partnerinizle birlikte kararlar almayı öğrenirseniz, ilişkinizin uzun yıllar devam etme olasılığı oldukça yüksek. İlişkinizin nasıl ve hangi seviyede olduğuna karar vermelisiniz. Aranızdaki bağ ne durumda? Birbirinizi hala seviyor musunuz? Öncelikle bu sorulara cevap bulmalı, daha sonra ilişkinize yön vermelisiniz. Olumlu yönde cevaplar verdiyseniz, partnerinize karşı dikkatli davranışlar sergileyin. Sevginizi, koşulsuz ve şartsız sergileyin. Cevabınız olumsuz ise, birlikteliğinizi zora sokmadan, akıllı bir şekilde ilişkinizi sonlandırmalısınız.

Birlikteliği olmayan Aslanlar, yeni bir ilişki için çok fazla fırsat elde edecek. Öncelikle kafanızda bazı sorunları netleştirmelisiniz. Daha önce yaşananlardan ders çıkarmalı, aynı hataları tekrarlamamalısınız. Bazı Aslanlar, istediği birlikteliğe bir türlü kavuşamadı. Bunun en büyük nedenleri ise, her şeyin mükemmel olmasını beklemeleri, ufak sorunları bile büyütmeleri, çok fazla seçici olmaları ve kolay kolay beğenmemeleri. Biraz daha gerçekçi olmakta fayda var. Karşınıza çıkan kişiye şans vermeli, ufak takıntılarınızdan dolayı güzellikleri riske atmamalısınız.

Haziran ayına kadar dönemde, istediğiniz yönde bir kişiyle tanışabilirsiniz. Hoş, bu kadar mükemmeli arıyor olmanız, kolay kolay birisini beğenmenize engel ama bir şans vermeyi unutmayın. Bazı Aslanlar için de evlilikler söz konusu olabilir. Aradığı aşkı bulanlar, bu yıl içerisinde birlikteliğini bir adım ileriye taşıyabilir.

Aslan Burcu 2019 İş Hayatı

Haziran 2019'e kadar olan süreçte, özellikle iş konusunda iyi gözlemler yapacaksınız. Kıvrak zekâya sahipsiniz ve iletişim yeteneğinizde oldukça iyi. Yaptığınız konuşmalarla, iş konusunda insanları kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Çok meraklısınız ve bu özelliğiniz çoğu insandan daha bilgili olmanıza yardımcı oluyor. Topladığınız bilgileri doğru ve başarılı bir şekilde paylaşırsanız, istediğiniz seviyelere ulaşabilirsiniz. Sizinle aynı görüşte olmasalar dahi, önemli insanlarla işbirliği içerisine girebilirsiniz. Kariyer açısından yeni sorumlulukların altına gireceksiniz.

Maddi durumunuzu ilgilendiren konularda, istemediğiniz veya engelleyemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Harcamalar konusunda riskli davranmayın ve gereğinden fazla elinizi cebinize atmayın. Harcamalarınızı gerekli olduğu zaman yaparsanız, finansal açıdan fazlasıyla rahatlayabilirsiniz.

Nisan 2019'te, söz konusu iş olduğunda sadece kendi hedefleriniz ve çıkarlarınız doğrultusunda adımlar atmamalı, ailenizi veya sevdiğiniz kişiyi de düşünmelisiniz. Haziran-Temmuz aylarında, özellikle yarım bıraktığınız işlerin tamamlanması için uğraşlar vermelisiniz. 2019 yılı içerisinde, iş konusunda dikkat çekeceksiniz ve özellikle birlikte çalıştığınız kişiler sizin iyiliğinizi istemiyor, başarısız olmanız için uğraşıyor olabilir, dikkatli olun.

Eylül ayından sonra projelerinizi hayata geçirmelisiniz. Öncelikle, iş yapacağınız insanları iyice araştırmalısınız. Bu konuda iyice dikkatli olmalı, parasal açıdan sizi aşacak yüklerin altına girmemeye özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu 2019 Sağlık

Dış görünüşünüz ve fiziksel özelliğiniz sizin için çok önemli. 2019 yılında içiniz rahat olsun, herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız ancak tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Zaman zaman yoğun tempoda olacaksınız ve bu da yorulmanıza, enerji kaybetmenize neden olabilir.

Zaman zaman stresli olacaksınız ve bundan kaynaklı olarak ağrılarınız ve kasılmalarınız söz konusu olabilir. Son olarak, diş ve ağız sağlığınız da oldukça önemli, dikkatli olmanızda yarar var.

Aslan burcu günlük
Aslan burcu 2019. Aslan burcu 2019 falı. Aslan burcu 2019 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!