Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu erkeği denildiğinde, elbette tıpkı bir Aslanın yelesi gibi gür saçlar dikkat çeker. Gür ve kalın telli saçlara sahiptir. Ne uzun, ne de kısa boylu olduklarını söylemek gerekir. Genellikle ince ve fit bir vücuda sahip olurlar ancak yemek yemeğe aşırı eğilimli olmalarından dolayı bazı Aslan burcu erkeği kilolu olabilir.

Dikkat çekici yüz hatları ve gözleri vardır. Özellikle gözlerinin çok iyi gördüğünü söylemek gerekir. Giyim konusunda iyi olduğunu söylemek gerek. Kendisine yakışanı bulur. Hoş seçimleri ile dikkat çeker.

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Aslan Burcu Erkeği: Aslan burcu erkeği oldukça ılımlı bir kişiliğe sahiptir. Bu nedenle etrafında bulunan herkese karşı anlayışlı ve samimi yaklaşımlarda bulunur. İnsanları kırmak ve incitmek ona göre değildir ancak kızdıklarında ve sinirlendiklerinde bu durum tersine dönebilir. Her ne olursa olsun, her seviyedeki insana içten ve yakın davranışlar sergiler.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği son derece zeki ve sevecendir. Sevecen olmasından dolayı etrafına neşe ve sevinç saçar. İnsanlar tarafından sevilen ve aranılan bir erkektir. Zeki yapısından dolayı, pratik ve çözümcü bir kişiliğe sahiptir. Akıllarını iyi kullanırlar ve pratik davranışları ile insanların dikkatini çekmeyi başarırlar. Aslan burcu erkeği oldukça gururlu bir kişiliğe sahiptir. Kolayca kırılan ve incinen bir yapısı vardır.

Aslan burcu erkeği tıpkı Koç burcu erkeği gibi lider özellikler ile donatılmıştır. Özel hayatında, iş hayatında ve hemen her anlamda liderlik özelliğini sergilerler. Aslan burcu erkeği her zamana övülmek ve ilgi görmek ister. İnsanların ondan övgü ile söz etmesine bayılır ve devamının gelmesi için elinden geleni yaparlar. Aslan burcu erkeği ateş grubundan olduğu için kızgınlıkları da tıpkı bir ateş gibi gelip geçicidir. Patlamaya hazır sinirleri vardır. Ancak hiçbir insana kin tutmazlar ve gelip geçici sinirleri vardır.

Aslan burcu erkeği oldukça hareketli ve enerji dolu bir yapıya sahiptir. Yerinde durmak nedir bilmez. Sürekli hareket halindedir ve yorulmak nedir bilmezler. Aslında bu durum kimi zaman başlarına olumsuzluk açabilir. Aslan burcu erkeğini sürekli olarak bir konu üzerinde yoğunlaşırken görmek oldukça zordur. Akılları sürekli başka yerdedir.

Aslan burcu erkeğinin kral olduğunu unutmamakta fayda vardır. Krallığını korumak ister ve onun yararına işler gözetir. Bunu hem iyiliği hem de gururlu yapısı ile başarırlar. Bu durum aslında egosunun ve yüreğinin karışımı sonucunda ortaya çıkan bir özelliktir. Rol yapmasını iyi bilir. Tıpkı sahnedeymiş gibi hareket edeler. Hayatlarına buna göre yaşarlar. Zaman zaman bir Kral gibi sert ve acımasız olabilirler ancak iç dünyalarında yumuşak ve ılımlı bir kişilik olduğunu unutmamak gerekir.

Aslan burcu erkeği daima dikkat çekici olmak ister. Bu durum yaptıklarına, söylediklerine, hareketlerine ve hatta giyimlerine bile yansır. Dikkat çekmek onlar için çok önemlidir. Sırf dikkat çekmek için gereksiz yere pahalı bir araba da alabilir. Tüm bunların dışında aşırı gösterişli bir partnere de sahip olabilir. Tüm bunlar kralın dikkat çekme çabalarından kaynaklanır.

Aslan burcu erkeği dostluğa önem verir. Onlara fazlaca değer verir ve her zaman destek çıkmak ister. Dostları tarafından sevilen ve aranılan kişilerdir. Aslında bu konuda vazgeçilmez olduklarını belirtmek gerekir. Her ortamda gözler mutlaka Aslan burcu erkeğini arar. Sosyal olarak aşırı derecede aktif olan Aslan erkeğinin, birçok dostu ve arkadaşı olmasına kim şaşırır ki? Gezmek, sosyal olarak aktivitede bulunmak ve eğlenmek onlar için çok önemlidir.

Aslan Burcu Erkeği daima sorumluluklarının farkında olan, üstlendiği işleri mutlaka sonuna kadar götüren ve detaycı bir kişiliğe sahiptir. Ancak her ne olursa olsun emir almak onlara göre değildir. Kral, emir alır mı? Asla. Onların işi yönetmektir. Hâl böyle olunca iş hayatında da kendi ayakları üzerinde durmak ister. Girdiği birçok işten bu nedenle ayrılmak zorunda kalmıştır.

Aslan burcu erkeği son derece popüler bir kişiliktir. Etrafında bulunan insanları kolay bir şekilde etkisi altına alabilir ve bu sayede popüler olabilir. Çevresiyle yakından ilgilenir. Merhametli olmalarından dolayı da insanların sorunları ile yakından ilgilenir ve çözüm bulmak ister. İnsanlar Aslan burcu erkeğinden kolay kolay sıkılmaz ancak ona ayak uydurmak oldukça zordur. Ayrıca Aslan burcu erkeğinin zaman zaman duygusal olduğunu ve çoğu zaman romantik olduğunu unutmamak gerekir.

Aslan burcu erkeği sosyal olarak aşırı derecede aktif olsa da, aile hayatına yeterince önem verir. Ailesi onlar için önemlidir ve onlarla uzun süreli olmasa da zaman geçirmek ister. Sosyal hayatının, aileye olan düşkünlüğünden daha ağır bastığını belirtmek gerekir. Genellikle dışarıda, arkadaşları ile zaman geçirir.

Aslan Burcu Erkeği Aşk

Aslan Burcu Erkeği Aşk

Aslan burcu erkeği aşk hayatında oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Aşık olduklarında son derece hükmedici ve sahiplenici olduğunu söylemek gerekir. Aslan burcu erkeği bir kadına ya tamamen sahip olmak ister ya da hiç. Aşık olmadıkları sürece hayatlarına sürekli bir kadın girer, bir kadın çıkar. Ancak aşık oldukları zaman kimse onu durduramaz. Bütün gücünü, aşık olduğu kişi ile birlikte olmaya harcar.

Aslan burcu erkeği aşk hayatında sevgilisini her zaman mutlu eder ve tam anlamıyla cenneti yaşatır. Ancak unutulmaması gereken bir durum vardır. Aslan burcu erkeği öncelikle kendisine aşıktır. En iyisi olduğunu ve bir numara olduğunu düşünür. Sevdiği içim her şeyi yapmaya hazırdır ancak kendisinden bir şeyler vermeye hazır değildir. Sevdiklerinde son derece kıskanç olduklarını söylemek gerekir. Sevdiği kişiyi kimseyle paylaşamaz. Partneri inadına bir durum sergilerse, intikamda alabilir.

Aslan burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Aslan burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; yüce gönüllü olması en dikkat çekici özelliğidir. Yardımsever, yaratıcı ve coşkulu bir karaktere sahiptir. Geniş düşünce yapısına sahiptir. Gururlu, sadık, kararlı ve iyimserdir. Kendinden emin oluşu diğer göze çarpan olumlu özelliği olarak dikkat çeker. Sorumluluklarının farkındadır ve eğlenceli bir karaktere sahiptir.

Aslan burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Aslan burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı ise benmerkezci olmasıdır. Eli açıktır ve savurganlık yapabilir. Kendini aşırı derecede beğenmiştir. Zaman zaman küstahlık yapabilir. Burnu havada, keyfine aşırı derecede düşkün ve sabit düşüncelidir. Aslan burcu erkeğinin bir diğer olumsuz özelliği ise iktidar delisi olmasıdır.

Burçlarla uyumu

Aslan burcu erkeği, Yay burcu kadınıyla uzun süreli, uyumlu, sorunsuz ve güzel bir birliktelik kurabilir. İkizler burcu kadınıyla monotonluktan uzak, macera dolu, eğlenceli ve renkli bir ilişki kurabilir. Koç burcu kadınıyla birlikteliğinde ise, fiziksel ilişkide uyumu yakalayacaktır.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Aslan burcu erkeği sorumluluklarının farkında olan, elinde kolayca tutabileceği ve umursamazca davranmayan kadınlardan hoşlanır. Aslan erkeği yaptıklarına karşılık bekleyen bir kişiliğe sahiptir, bu nedenle yaptıklarına olumlu bir şekilde karşılık veren kadınlar ilgilerini çeker. Kendisinden ilgisini esirgemeyen, fedakar ve değerli olduğunu hissettiren kadınlardan hoşlanır. Her koşulda yanında kalacağına inandığı kadına karşı kendisini daha yakın hisseder.

Nasıl etkilenir?

Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ona övgüler yağdırın. Siz biraz olsun onu etkilemeyi başarın, o sizi elde etmek için her şeyi yapacaktır. Ancak bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü Aslan burcu erkeği rol yapmasını iyi bilir. Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ona istediklerini veriyor gibi yapmalısınız. Her zaman sevgi gösterilerinde bulunarak onu etkileyebilirsiniz. Ancak şunu yapmayı kesinlikle unutmayın, aşık olduğunuzu kabul etmeyin.

Nelerden hoşlanır?

Aslan burcu erkeği en çok lüks'ten ve konfordan hoşlanır. Yönetmeyi ve hükmetmeyi sever. Sporla ilgilenmekten ve boş zamanlarında hobilerine vakit ayırmaktan hoşlanır. Eğlence hayatına olan düşkünlükleri vardır ve bu nedenle gezmekten çok hoşlanırlar.

Hediye seçimi

Aslan burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız güzel bir şampanya ya da güzel şampanya kadehi hediye edebilirsiniz. Lükse bayılan Aslan burcu erkeğinin bu durum çok hoşuna gidecektir. Yemeğe götürerek onu mutlu edebilirsiniz. Konser ya da maç için en iyi bölümlerden bilet alabilirsiniz. Aslan burcu erkeğinin içinde her zaman çocuksu bir yan bulunur. Bu nedenle oyun konsolu ya da oyun konsolu için bir oyun alabilirsiniz. Nadir bulunan sanat eserleri de hediye edebilirsiniz.

Aslan burcu erkeği. Aslan burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.