Aslan Burcu Ekim 2018

Aslan Burcu Ekim 2018

Aslan Burcu Ekim 2018 İş

Sevgili Aslan burcu, Ekim 2018'de önceliğiniz finansal konularda kendinizi toparlamak olmalı. Maddi konularda sizden beklenmeyecek düzeyde olumsuz ilerleyişiniz bulunmakta. Kariyer hayatınız da doğrudan olmasa dahi dolaylı olarak sizi maddi konularda yaşadığınız eksikliklerden etkilenmekte. İş ve kariyer hayatınızda neden gergin ve isteksiz olduğunuzu sorgulayacaksanız da işe bu noktadan başlamanız en doğrusu olacaktır.

Aslan burcu, Ekim 2018'in ortalarına doğru parasal konularda kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Gelişmeler bu şekilde olduğu sürece işinizi daha fazla sahipleneceksiniz. Sizin düşünceniz de tamamen şu şekilde, "ortaya bir caba ve mücadele koyuyorsam bunun bir karşılığı olmalı". Düşüncelerinizde fazlasıyla haklısınız Aslan burcu. Karşılığını alamadığınızı düşünüyorsanız da biraz daha beklemede kalabilirsiniz.

Ekim 2018'in sonlarına doğru çalışma arkadaşlarınızla aranızda birtakım sorunlar meydana gelecek. Çalışmalarınızı ilerletmek isterken aradığınız desteği yeteri kadar bulamayacaksınız. Söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda bilinçli hareket etmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkacak gelişmeleri en doğru şekilde karşılamalısınız. Siz, destek olmasa dahi başarılı olabilirsiniz.

Aslan Burcu Ekim 2018 Aşk

Aslan burcu, Ekim 2018'in ilk günlerinde aşk ve ilişki hayatınızdan biraz olsun uzaklaşabilirsiniz. Sebebi sandığınızdan da fazla olabilir. Peki, sevdiğiniz kişiden, ciddiyetle yaklaştığınız ilişkiden uzaklaşmak ne kadar mantıklı olacaktır? Duygularınız ve düşünceleriniz farklılık gösteriyor olabilir ancak emek verdiğiniz, fedakarlıkların yapıldığı bir aşk hayatınız var. Olumsuzlukları çok fazla düşünmemeye çalışın.

Birlikteliğinizden uzaklaştığınız bu dönemde kendinize biraz daha zaman ayırmalısınız. Ne duygularınızı ne de mantığınızı bir kenara bırakmalısınız. Doğru adımlar atmak, doğru kararlar almak sizi mutluluğa ulaştıracak olan en büyük etkendir. Birlikteliğinize bu süreçte sahip çıkmalı, fevri hareketler sergilemekten de kaçınmalısınız. Partnerinizin artık sizi sevmediğini veya birlikteliğinizin büyük bir çıkmazın içine girdiğini düşünüyorsanız da karar sizin.

Aslan burcu, Ekim 2018'e yalnız bir şekilde giriyorsanız da karmaşıklıklardan da biraz uzak kalmanız gerekiyor. Mutluluğu ararken aşk hayatınızı karmaşa içerisine sokabilirsiniz. Olumsuzluklar hayatınıza girdiği gibi çıkacaktır. Yakınlaşma içerisine girdiğiniz kişiyle aranızda sorun olmasına izin vermemelisiniz. İlgi duyacağınız kişiye tamamen güvenmeden önce biraz beklemede kalmanız iyi olabilir.

Aslan Burcu Ekim 2018 Sağlık

Aslan burcu, Ekim 2018'de sağlığınızla ilgili konularda güzel etkiler alacaksınız. Siz zaten hayata bağlı, enerjik ve neşeli bir karaktere sahipsiniz. Sağlığınız biraz geriye gittiğinde bu sizin yaşam sevincinizi, neşenizi ve keyfinizi tamamen etkilemekte. Sorunlarınız mutlaka olacaktır Aslan burcu ancak üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Zihinsel açıdan iyi durumdasınız. Fiziksel durumunuz da her geçen gün iyiye gitmekte.

Aslan Burcu Ekim 2018. Aslan Burcu Ekim 2018 Yorumu. Aslan Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2018 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!