Aslan Burcu Erkeği Aşk

Aslan burcu erkeği aşk hayatında sahiplenici bir yapıya sahiptir ve yöneten kişi olmayı tercih eder. Aslan burcu erkeği hayatının her alanında olduğu gibi aşkta da azı ile yetinmez. Partnerine tamamı ile sahip olmak ister. Aşık olduğu zaman istediği kadına ulaşmasında kimse onu durduramaz, neredeyse tüm enerjisini istediği kişiye ulaşmak için kullanır. Tüm tutkusu ve duyguları ile harekete geçer ve ona kimse karşı koyamaz.

Aslan burcu erkeği oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Ayrıca ihaneti de asla kabul edemez. Başta da söylediğimiz gibi gururu kırılır ve onun için her şey uzun bir süre sonra bitmiş olur. Uzun süre acı çekecektir. Evlenmeye karar verdikleri zaman, harika evlilik hayatları olur. Sürekli eşleri ile ilgilenmek ister ve aşkı ile partnerinin başını döndürür. Romantik ve duygusal bir aşıktır. Mantık üzerine kurulu sakin ilişkiler Aslan burcu erkeğine göre değildir.

Aslan burcu erkeğinin aşk hayatı

Aslan burcu erkeği aşk hayatında kimi zaman kontrolden çıkabilir ve kendi istediğine değil, aşkını isteyene aşık olur. Gururlarının incinmesinden nefret ederler ve bir kedi gibi kenara çekilirler. Kötü bir deneyimden sonra her şeyi boş verebilir, dış görünüşünü önemsemez ve ışıl ışıl olan gözleri artık farklı bakar. Ancak tam tersi bir durumda, Aslan burcu erkeği istediği bir kadını elde ederse etrafına güneş doğar. Etrafındaki herkese fazlaca sevgi gösterilerinde bulunur, bütün hoşgörüsünü ve iyiliğini insanlara sergiler. Aşkı tam bir fırtına gibidir. O kadar ateşli bir aşıktır ki, sadakatini ve sevgisini partnerine kesinlikle yansıtır.

İşte bu konuda dikkatli olunması gerekiyor. Aslan burcu erkeği bu dünyada sadece kendisine aşıktır. En iyisinin kendisi olduğunu düşünür. Birlikte olduğu kişiye tam anlamıyla cenneti yaşatacaktır ancak kendisinden bir şeyler vermeye hazır olmayacaktır. Partnerini etkili yollarla kandırmaya çalışacaktır, ancak bunu başaramazsa ve partneri tarafından dik kafalılık ile karşılaşırsa her şey değişir. Tüm bu sorunları aşmayı başaran bir kadın, Aslan burcu erkeğinin aşkından tamamen emin olabilir. Kendisini bu aşkın kollarına bırakabilir. Kendi başına yapmak istemediği her şeyi partneri ile yapmak ister.

Aslan burcu erkeği aşk. Aslan burcu erkeğinin aşk hayatı.