Aslan Burcu Kadını Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve koç erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Koç burcu erkeği ufak tefek sorunlar olsa da, aşk hayatlarında mutlu olabilirler. Ortaya çıkan sorunları birlikte çözmeyi çabalarlarsa uzun süreli birlikte kalmayı ve başarılı bir ilişki yürütmeyi sağlarlar. Her iki burcun insanı da yeniliğe açıktır ve bu nedenle birbirlerine uyum göstermekte zorlanmazlar.

Aslan burcu kadını ve boğa erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Boğa burcu erkeği birlikteliğinde mutluluğu pek yakalayamaz. Birlikte mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür ancak kısa sürekli ilişkilerinde bu mümkün olabilir. Uzun süreli bir ilişki düşüncesi içerisinde olmadıkları sürece mutlu olabilirler. Zaten ilişki süreleri uzadıkça sorunlar ortaya çıkmaya başlar.

Aslan burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve İkizler burcu erkeği birlikte mutlu olabilir. İki burcun ortak özellikleri uyum konusunda sıkıntı yaşamamalarını sağlar. Yine de biraz gayret göstermeleri gerekecektir. Ancak bu çiftin mutlu olmaması için hiçbir neden yoktur. Tutkulu bir aşka sahip olacaklardır ve birlikteliklerini evlilik ile taçlandırabilirler.

Aslan burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği birlikte çok nadir olsa da mutlu olabilir. Her anlamda çaba isteyen, fedakarlık bekleyen bir ilişkidir. Bunu sağladıkları sürece mutlu olmayı başarırlar ancak bu durum kısa süreli birlikteliklerinde geçerli olacaktır. Başta da söylediğimiz gibi, çok nadir uzun süreli ve kalıcı birliktelik yaşanabilir.

Aslan burcu kadını ve aslan erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve erkeği birçok ortak özelliğe sahiptir. Egolarını tutkulu bir aşka dönüştürdükleri sürece mutlu olmayı başarabilirler. Hayata bakış açıları ve düşünce yapıları birbirlerine benzer. Çaba gösterip, biraz da fedakarlıkta bulunduklarında herkes tarafından beğenilen bir birlikteliğe sahip olabilirler.

Aslan burcu kadını ve başak erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Başak burcu erkeğinin birliktelikleri uzun süreli olmaz. Kısa vadede mutlu olabilirler ancak birliktelikleri uzun süreli yarışı kaldıramaz. Bu ikili çok nadir uzun süre birlikte olur. Uyum ve mutluluk aşk hayatlarında uzakta kalacaktır. Mutlu olmaları çok zordur.

Aslan burcu kadını ve terazi erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Terazi burcu erkeği herkes tarafından beğenilen, imrenilen, son derece mutlu ve inanılmaz bir birliktelik yaşayabilir. Tatlı ve ateşli bir birliktelikleri olacaktır. Her ilişkide olduğu gibi bu ilişkide de küçük çabalar gerekli olacaktır ancak genel olarak mutlu ve kalıcı bir birliktelik yaşanabilir. Bu durum sevgili oldukları sürede ve evli oldukları sürede de değişmez.

Aslan burcu kadını ve akrep erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Akrep burcu erkeği birlikteliklerinde mutlu olamazlar. Ancak bu durum ilişkilerinin kısa süresinde tam aksi bir görüntü çizer. Birlikte olmaya başladıkları ilk zamanlarda son derece tutkulu ve heyecanlı bir birliktelikleri olabilir. Tutkulu bir aşka sahip oldukları sürece bu durum değişmez ancak evlilik kararı aldıklarında ve uyguladıklarında bu durum değişir ve aşkları yıpranıp, mutsuz olabilirler.

Aslan burcu kadını ve yay erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkilerinde nadiren mutlu olabilir. Bu ikilinin aşkı bitmeye yatkındır. Tutkulu bir aşka sahip olmasalar da, heyecan verici birliktelik yaşayabilirler. Sevgili oldukları dönemde sorun yaşama ihtimalleri oldukça düşüktür. Biraz çaba ile hayatlarının sonuna kadar birlikte ve mutlu olabilirler.

Aslan burcu kadını ve oğlak erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği, muhtemelen Aslan burcu kadınının isteği ve çabası sonucunda birlikte olur. Oğlak burcu erkeği daima Aslan burcu kadınının kendisini kontrol etme isteğinde ya da özgürlük isteğiyle karşı karşıya bulacaktır. Bu nedenle uzun süre birlikte olma şansları oldukça düşüktür. Kısa süreli birliktelikleri ateşli ve heyecanlı olabilir.

Aslan burcu kadını ve kova erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Kova burcu erkeği aşk hayatlarında birbirlerine birçok konuda uyum gösteremez. Bu nedenle birlikte olma şansları oldukça düşüktür. Birbirlerine aşık olsalar dahi bu durum beklentilerini karşılamayacak ve bir süre sonra ilişkileri bitecektir. Fiziksel ilişki uyumları çok üst seviyede olsa da bu durum uzun süreli birliktelik için tek başına yeterli olmayacaktır.

Aslan burcu kadını ve balık erkeği aşk uyumu

Aslan burcu kadını ve Balık burcu erkeği çok zor mutlu olabilir. Kısa sürede güzel ve uyumlu bir birlikteliğe sahip olabilirler ancak bu durum uzun sürede tam tersine dönecektir ve tartışmalar sürekli olarak gündeme gelecektir. Çaba gösterdikleri sürece uyumlu bir ilişki yaşayabilirler ancak iki taraftan birisi mutlaka yorulacaktır.

Aslan burcu kadını burç uyumu. Aslan burcu kadının diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.