Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu kadınlarının tıpkı Aslan yelesi gibi gür ve kalın telli saçları vardır. Saçları ve tenleri genellikle açık renklidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler. Gözlerinin oldukça dikkat çekici ve iyi gördüğünü söylemek gerekir. Boyları genellikle ya kısa ya da ortadır. Yemek yemekten büyük zevk alan Aslan burcu kadınlarının bazıları kilolu olabilir. Giyim konusunda ne iyi ne de kötü oldukları söylenemez. Genellikle modayı takip ederler ancak seçimlerinde kimi zaman yanılabilirler. Ama her türlü, insanlar tarafından beğenilen bir fizik yapısına ve giyim tarzına sahip olduklarını söylemek gerekir.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan Burcu Kadını: Aslan burcu kadını oldukça çekici, tutkulu ve akıllıdır. Kendilerine olan güveni her zaman üst düzeydir. Mizah anlayışı gelişmiştir. Mükemmeliyetçidir ve her şeyin en iyi olsun ister. Son derece gururlu olduklarını da söylemek gerekir. Hiç bir şey gururlarının önüne geçemez. Ateşli bir kadındır ve azim ile donatılmıştır. Tüm bu özellikler Aslan burcu kadınını bize tanıtmak için yeterlidir.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını zor bir kişiliğe sahiptir. İnsanlar kolay kolay ona yaklaşamaz. Aslan kadınının çok kibirli olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Kişiliği oldukça güçlüdür. Her alanda kendisini takdir etmeyi iyi bilirler. Ne istediğinin farkındadır ve isteğine ulaşma yolunda insanları kolayca manipüle edebilirler.

Aslan burcu kadını istediği anda ateşli, ihtiraslı ve gösterişli bir kadın olabilir. Aslan burcu kadını için özellikle fiziksel ilişki çok önemlidir. Zaten bu alanda da oldukça ateşli olduğunu söylemek mümkündür. Gösterişten hoşlanan Aslan burcu kadını karşısına çıkan her fırsatı bu anlamda değerlendirmek ister. Aslan kadını gece hayatını, eğlenceyi sever.

Aslan burcu kadını gece hayatına düşkün olduğu için merkezde olmak isteyen bir kadındır. Etrafındaki insanların kendisine odaklanmasını ister. Erkeklerin onu beğendiğini düşündüğü anda daha fazla havaya girer. Tam da bu anda, ortamın kraliçesi olduğunu, diğer herkesin onun emri altında bulunduğunu düşünecektir.

Aslında, Aslan burcu kadını bu kadar ön plana çıkışını doğallığına borçludur. Yaptıkları her hareket içlerinden gelen bir davranıştır. Yapmacık olmaktan hoşlanmaz, içinden nasıl geliyorsa ona göre davranırlar. Her ortamda bu kadar ön plana çıkan Aslan kadınının sevgilisi varsa, o kişinin gerçekten kıskanç olmaması iyi olacaktır.

Aslan burcu kadını oldukça cesurdur. Dürüst bir yapıya sahiptir ve yalan söylemekten hoşlanmaz. Hatta dürüstlük Aslan kadını için çoğu şeyden daha önemlidir. Karşısında yalan söyleyen bir insan varsa ve o bunu hissederse o kişiden daima uzak durmaya çalışır ve hayatından çıkartır.

Aslan burcu kadını doğal olduğu kadar rol yapmayı da seven bir karaktere sahiptir. Diğer insanlardan farklı olmayı, farklı görünmeyi sever. Aslında insanları kadınlığı ile değil, hoş yaklaşımı ve hoş konuşma tarzı ile etkiler. Aslan kadını her zaman hareketli ve canlı kişiliğe sahiptir. Enerjileri daima üst seviyededir.

Aslan burcu kadını sürekli değişik ortamlarda bulunmak, yeni insanlar ile tanışmak ister. Arkadaşları Aslan burcu kadını için oldukça önemlidir ancak herkesi arkadaşı olarak kabul etmez. Arkadaşlarını özenli bir şekilde seçer. Çünkü iyi niyetli bir kadındır ve bu yaklaşımının kötüye kullanılmasını istemez.

Aslan burcu kadınının özgürlük düşkünü olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Kısıtlanmaktan nefret eder. Çalışmak onlar için oldukça önemlidir. Yaptıkları işi keyif alarak yaparlar ve başarılı olmasını iyi bilirler. Aslan kadını maddi olarak güçlü olmak ister.

Aslan Burcu Kadını aslında cömert bir kişiliğe sahiptir. Cömert olmalarının yanında savurgan olduklarını da söylemek gerekir. Maddi olarak güçlü olmak istemesine rağmen, bu gücü kolaylıkla süsüne ve giyimine harcayabilir. Mükemmeliyetçi olmasından dolayı her şeyin en iyisi olsun ister.

Aslan burcu kadını ev hayatına, gece hayatına olduğu kadar düşkündür. Evli ve çocuk sahibi olan Aslan kadını, gece hayatından çok çocukları ile vakit geçirmek ister. Ancak emretmeyi seven Aslan burcu kadını bunu sert bir şekilde yapabilir. Disiplinli bir kadındır.

Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan burcu kadını aşk hayatında özgürlük ister. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Ancak sevdikleri zaman hiç bir şekilde partnerinden vazgeçmez ve ne olursa olsun ona sadık kalır. Erkeğini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Kendisi ne kadar sadıksa, eşinden de aynı düzeyde sadık olmasını ister. Ufakta olsa bir kaçamağı asla ama asla kabul etmez ve gururu kırılır. Ancak aşık olmadıkları zamanda kolayca terk edebilir ve gönül eğlendirirler.

Aslan burcu kadınının kalbini kazanmak oldukça zor bir durumdur ancak iş kalbini kazandıktan sonra da bitmiyor. Aslan kadını ile birlikte olan erkek her zaman ona layık olduğunu kanıtlamak zorundadır. Aslan kadını ile birlikte olan erkeğin özellikle kıskanç olmaması gerekir. Çünkü her ortamda gözler Aslan kadınının üzerinde olur. Ancak kendisi sevdiği zaman son derece kıskanç olabilir.

Aslan burcu kadınının olumlu özellikleri

Aslan burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; heyecanlı olması en dikkat çekici özelliğidir. Girişimci bir ruha sahiptir. Her anlamda yaratıcılık gösterir. Sadık, tutkulu ve iyimserdir. Eğlenceli bir kadındır. Son derece gururlu ve sorumluluk sahibidir. Geniş düşünce yapısına sahiptir.

Aslan burcu kadınının olumsuz özellikleri

Aslan burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı ise bencil olmasıdır. Kimi zaman sadece kendisini düşünür ve buna göre davranır. Küstah, diktatör ruhlu ve kaba olabilir. Keyfine aşırı derecede düşkündür. Eli açık olması ve aşırı savurgan olması diğer olumsuz özellikleri arasında yerini alır. Düşüncelerini değiştirmek oldukça zordur.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Aslan burcu kadını kendisini önemseyen, onu el üstünde tutan ve söylediklerini dikkate alan erkeklerden hoşlanır. Özellikle kendisini kısıtlamayacak, aşırı kıskanç olmayan erkeklerden hoşlanır. Eğer bir erkek onu bir kere bile kısıtlayacak olursa o erkekten asla hoşlanmaz. Ilımlı ve hoşgörülü erkeklerden hoşlanır. Ayrıca bakımlı ve giyimine önem veren erkekler dikkatlerini çeker. Her şeye rağmen şunu unutmamak gerekir, Aslan burcu kadınının aklına ve kalbine girmek çok ama çok zordur.

Nasıl etkilenir?

Aslan Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle kendinize güveniyor olmanız gerekir ve bunu ona hissettirmeniz gerekir. Abartmamak kaydı ile iltifatlarda bulunarak etkileme şansınızı yükseltebilirsiniz. Görüntünüzün gerçekten iyi olduğuna emin olun. Aslan burcu kadınına dostça davranarak onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Onu ihmal etmeyin ya da ediyorsanız sakın ama sakın bunu Aslan kadınına hissettirmeyin.

Nelerden hoşlanır?

Aslan burcu kadını özellikle gece hayatında aktif olmaktan, arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Spordan zevk alırlar ve güzel bir vücuda sahip olmak isterler. Yemek yemekten ve hazırlamaktan hoşlanırlar. Aslan burcu kadınları maceradan da hoşlanır ve bu nedenle tehlikeye kolaylıkla atılabilir. Aslan burcu kadını herkes tarafından beğenilmekten hoşlanır.

Hediye seçimi

Aslan burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz pahalı hediyeler seçmelisiniz. Pahalı bir deri ceket alabilirsiniz. Güzellik için bakım malzemeleri alabilirsiniz. Aslan burcu kadınına mücevher ya da mücevher kutusu da alabilirsiniz. Almak istediğiniz şey ne olursa olsun, alacağınız şey en pahalısı ve en iyisi olmalı. İpek kıyafetler de alabilirsiniz. Yaz aylarında hediye almak isterseniz de güneş gözlüğünü seçebilirsiniz ancak markasını onun belirlemesini isteyin.

Aslan burcu Kadını. Aslan burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.