Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan burcu kadınının kendine olan güveni her zaman üst düzeydir. Oldukça çekici, akıllı, ateşli ve gururludur. Tüm bu özellikler erkekleri baştan çıkarmaya yeterde artar. Bu özellikler baş döndürecek kadar etkilidir. Aslan burcu kadını ile birlikte olmak oldukça zordur ve bunu başaran erkek için henüz her şey bitmiş değildir. Çok çaba sarf etmesi ve Aslan burcu kadınını hak ettiğini göstermesi gerekir. Aslan burcu kadını oldukça kibirlidir. Her zaman kendisini takdir eder.

Aslan burcu kadını rahat bir şekilde ihtiraslı yapısını ve gösterişini sergiler. Erkeklerin kendisini beğendiğini düşündüğünde ve bunu görerek emin olduğunda oldukça havalı bir kadın olabilir. Tüm bunlara rağmen Aslan burcu kadını yalnız başınadır. Ateşli bir kadındır ve bunu kendisi yaşamak ister. Kraliçe havasına girer, ancak tüm bu davranışları yapmacık olmaktan uzaktadır. Yaradılışları gereği bu özellikleri taşırlar. Ancak partnerinin yanında bu havayı yakalarsa, bu durum birlikte olduğu kişi için hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü tüm gözleri Aslan burcu kadınının üzerinde olacaktır. Bu nedenle Aslan burcu kadını ile birlikte olan kişi kıskanç olmamalı ya da bunu bastırmayı iyi bilmelidir.

Aslan burcu kadınının aşk hayatı

Aslan burcu kadını aşk hayatında flörtü bir oyun olarak görür. Erkekler üzerinde ne kadar etkili olduğunu sürekli olarak görmek ister. Ancak aşık olduğu zaman son derece sadık bir partner olacaktır. Her ne olursa olsun, gözü birlikte olduğu kişiden başkasını görmeyecektir ve onun için her şeyi yapacaktır.

Aslan burcu Kadını aşk. Aslan burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.