Terazi Burcu

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burcu, genel özellikleri söz konusu olduğunda en dikkat çekici özelliği dengedir. Tüm burçlar arasında en dengeli ve adaletli burçtur. Ancak, burcunun olumsuz özelliklerini alan Terazilerde, bu durum tersine dönebilir. Terazi burcunun en önemli genel özellikleri arasında, sempatik tavırlar sergilemeleri, zekalarını iyi kullanmaları ve son derece çekici bir kişiliğe sahip olmaları vardır. Hemen herkesle uyumu yakalayabilecek insanlardır.

Terazi burcunun olumsuz genel özellikleri arasında, sabırsız olmaları dikkat çeker. Son derece acelecidir. Beklemeyi bilmez. Terazi burcu genel olarak şık giyinmekten ve marka kıyafetleri tercih etmekten hoşlanır. İnsanları kolayca etki altına alabilecekleri gözleri ve gülüşleri vardır. Paraya fazla değer vermezler. Bu, onların zengin olmak istemedikleri anlamına gelmez. Ticaretle uğraştıkları sürece, iş hayatlarında başarıyı yakalayabilirler.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği karar vermekte zorluk çeker. Son derece duygusal ve hassas yapıları vardır. Her duruma karşı iyimser bakış açıları ile dikkat çekerler. Yumuşak huylu yapıları ile insanlar tarafından beğenilen kişilerdir. Güven, Terazi erkekleri için oldukça önemlidir. Herkesin kendisine güvenmesini, kendisi de insanlara güvenmek ister. Dürüsttür, her şeyi olduğu gibi, açık bir şekilde aktarırlar. Bu konuda sevdiklerinin de aynı olmasını isterler.

Terazi burcu erkeği meraklı bir kişiliğe sahiptir. Her zaman yeni bilgiler edinmek ister. Sakin ve huzurlu ortamlarda bulunmak ister ve buna da çok önem verirler. Duygusal olarak ani iniş ve çıkışlar, Terazi burcu erkeklerini yorar. Duygusal yönlerinin gerçekten ağır bastığını söylemek gerekir. Fiziksel olarak güçlü ve yakışıklı kişilerdir. Paraya fazla önem vermezler.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını estetik yönü kuvvetli, cazibesi yüksek, hoş ve güzel kadındır. Uyumlu yapıları ile hemen her şeye uyum sağlamasını bilirler. Sohbet edilmesi keyif veren kadındır ve bu nedenle dostları tarafından sevilir. Huyları gayet iyidir ve güzel olan her şeye önem verirler. Giyim konusunda iyi olduklarını söylemek gerekir, modayı yakından takip ederler.

Terazi burcu kadını, erkeğinin aksine maddiyata fazlaca önem verir. Para onlar için güvenlik anlamına ve güzelliklere sahip olacak araç olarak görünmektedir. Rahat yaşamak ister ve keyiflerine düşkündür. Terazi burcu kadını son derece neşelidir. Fiziksel olarak çekici kişilerdir.

Terazi Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Terazi olan kişilerin nazik yapıları oldukça dikkat çekicidir. Hassas bir yapıya sahiptir ve son derece dengeli insanlardır. Kararsız olmaları belki de en olumsuz özellikleri arasında bulunmaktadır. Uyum sorunu yoktur, her insanla ve her durumla uyum içerisinde hareket edebilir. Arkadaşlık, yükselen burcu Terazi olan kişiler için çok önemlidir. Düşüncelerinin arkasında olan kişilerdir ve onların düşüncelerini değiştirmek oldukça zordur.

Terazi Burcu Ünlüleri

Yerliler: Cem Özer, Hülya Avşar, İsmet İnönü, Tarık Akan, Nurseli İdiz, Rahmi Koç, Turgut Özal, Yıldız Kenter, Tarkan, Engin Cezzar.

Yabancılar: Konfüçyus, Catherine Denevue, Brigitte Bardot, Oscar Wilde, John Lennon, Bob Geldof, Susan Sarandon, Jean Claude Van Damme, Olivia Newton John, Paulo Rossi, Arthur Miller, Grahem Greene, Roger Moore, Cervantes, Martina Navratilova, Thomas Wolfe, Marcello Mastroianni.

Terazi Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Söz konusu aşk hayatları olduğunda etrafında birçok kadın vardır. Kadın ruhundan en iyi anlayan erkek, Terazi burcu erkeğidir. Kadınların başını kolaylıkla döndürebilir. Ancak, ciddi beraberlik kurmaktan pek hoşlanmazlar. Bu durum, sadece uzun süre ve bolca gönül eğlendirdiklerinde değişir. Terazi burcu erkeği aşık olursa gözleri başka bir kadını görmez. Terazi erkeği, sevmediği zaman kıskanmaz, aşık olduğunda ise fazlasıyla kıskanç olabilir. Aşk hayatlarında, İkizler kadını ve Kova burcu kadını ile uyumlu bir ilişkiye sahip olabilir.

Kadını: Terazi burcu kadını için aşk son derece önemlidir. Uzun süre bir kişiye aşık kalabilirler. Ancak, birçok kişiyle gönül eğlendiren, öylesine birliktelik kuran Terazi burcu kadınına rastlamakta mümkündür. Yoğun bir şekilde duygusal olduklarını söylemek gerekir. Sevdiği zaman sadık ve uyumlu bir kadındır. Tıpkı burcunun erkeği gibi, İkizler ve Kova burcuyla uyumlu birlikteliğe sahip olabilir.

Terazi Burcu Nelerden Hoşlanır

Terazi burcu insanları, gözlerine güzel gelen, estetiği yansıtan her şeyden hoşlanabilir. Sanatsal yönleri gelişmiştir ve özellikle müzik dinlemekten fazlasıyla hoşlanırlar. Sosyal hayata olan düşkünlükleri çok fazladır. Sohbet etmekten, dinlemekten ve konuşmaktan hoşlanırlar.

Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları

Terazi burcu insanını etkilemek istiyorsanız son derece zeki ve pratik bir düşünce yapısına sahip olmalısınız. Onu etkilemek istiyorsanız popüler bir kişiliğe sahip olmalısınız. Dırdırcı insanlardan hoşlanmazlar. Az ve öz konuşmalısınız. Giyiminize ve konuşma tarzınıza dikkat etmelisiniz. Görgü kurallarına verdiğiniz değer, Terazi burcu insanlarını etkilemenizi sağlayabilir ya da sizden uzaklaşmasını.

Terazi Burcu. Terazi burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Terazi burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Terazi burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!