Oğlak Burcu

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

Yönetici gezegeni Satürn'dür ve Toprak grubuna bağlıdır. Her zaman kendilerinden emin davranışlar sergilerler. Kişilikleri oldukça güçlüdür. Dışarıdan bakıldığında soğuk ve itici görünebilirler ancak, son derece samimi ve içten davranışları vardır. Kendilerine olan güvenleri üst seviyededir. Paraya önem verirler. Hayattaki en büyük amaçları daima kazanmaktır. Sabretmesini ve mantılık davranmasını bilirler.

Genel özellikleri bakımından son derece şanslıdırlar. Geleneksel yaşamayı tercih ederler ve değişimden hoşlanmazlar. Ancak, bu onların hiçbir zaman değişmeyeceği anlamına gelmez. Özgürlüğü severler. Hassas karaktere sahiptirler. Azimli ve son derece isteklidirler. Olumlu özellikleri, olumsuz özelliklerinden bir hayli fazladır.

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeğini anlatacak en iyi özellik çalışkan olmasıdır. Azimli ve hırslı yapıları ile hiçbir hedeften şaşmazlar. Tam bir işkoliktir, bu nedenle özel hayatlarına fazla zaman ayırmazlar. Paraya çok fazla değer verirler. Maddi anlamda güçlü olmayı da gerçekten başarırlar. Tutumlu bir yapıya sahiptir. Gereksiz yere para harcamaktan hoşlanmaz. Sevecen tavırları ile insanların dikkatini çekmeyi başarır.

Oğlak burcu erkeği her konuda güvenilir bir insandır. Kendine özgü kuralları vardır ve asla bunun dışına çıkmaz. Disiplinli bir hayat sürerler. Genel olarak her şeye, herkese şüpheci yaklaşımları vardır. Oğlak burcu erkeği için dostluk çok önemlidir. Bu nedenle çok az dostu vardır ve bu kişileri de özenle seçmiştir. Özgürlük düşkünüdür ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz.

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını neşeli ve dürüst yapısı ile insanların beğenisini kazanan kişidir. Ev hayatlarına önem verir. Hırslı yapısı vardır ve her konuda başarılı olmak ister. Çalışkan olmalarından dolayı pes etmenin ne olduğunu bilmezler. Dürüst oldukları için yalan söylemez ve söyleyenlerden de nefret eder. Olumsuz özelliklerinden birisi de karamsar olmasıdır. Bu durum içten içe kendilerini yer bitirir.

Oğlak burcu kadınının özgüveni her zaman üst düzeydir ve tıpkı burcunun erkeği gibi o da insanlara güvenmekte zorluk çeker. Parasal konuda çok tutumludur ve bu durum onların insanlar tarafından cimrilik ile adlandırılmasına neden olabilir. Bilgi, Oğlak burcu kadını için çok önemlidir. Nezaket içerisinde hareket etmek ister. Kültürlüdür ve kültür sahibi insanlar ile sohbet etmeyi severler.

Oğlak Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Oğlak olan kişiler tam anlamıyla işkolik bir yapıya sahiptir. Özel hayat onlar için ikinci planda bulunur. Son derece meraklı insanlardır. Kararlıdır ve bu asla değişmez, her durumda ön plana çıkar. Soğuk görünüşe sahip insanlardır ancak bu duruma iç dünyalarında bunun tam tersini gösterir. Çalışmak, yükselen burcu Oğlak olan kişilerin vazgeçemeyecekleri bir durumdur. Her alanda yükselmek ve başarılı olmak ister.

Oğlak Burcu Ünlüleri

Yerlileri: Filiz Akın, Semra Özal, Ali Kırca, Barış Manço, Kemal Derviş, Mustafa Sandal, Şener Şen, Tuncay Şanlı.

Yabancıları: Benjamin Franklin, Henry Miller, Moliere, Isaac Newton, Elvis Presley, Ava Gardner, Federico Fellini, Rudyard Kipling, Simione de Beauvoir, Martin Luther King, Michael Schumacher, Stephen Hawking.

Oğlak Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Oğlak burcu erkekleri aşka fazla değer vermez. Onların en büyük ilgisi iş hayatlarıdır. Aşk hayatlarında güvene fazlasıyla önem verirler. Hareketli bir aşk hayatına sahip değillerdir. Evliliklerine kadar hayatlarına fazla insan girmez. Karşısındaki insana kolay kolay güvenmezler ve bu durum uzun süre yalnız kalmalarına neden olabilir. Aşık olduklarında sadık ve kıskanç olurlar. Boğa, Başak ve Yengeç burcu kadınıyla uyumu yakalayabilir.

Kadını: Söz konusu aşk hayatları olduğunda çekingen bir yapıya sahiptirler. Utangaç ve soğuk bir karaktere sahip olmaları, uzun yıllar yalnız kalmalarına neden olabilir. Ancak, aşık olduklarında son derece samimi ve sıcakkanlı davranışlar sergilerler. Sevgi dolu kalbi vardır. Aşk hayatlarında güven ve romantizm ararlar. Kıskanç bir karaktere sahiptir. Sevdikleri zaman son derece sadık kalırlar, gözleri kimseyi görmez.

Oğlak Burcu Nelerden Hoşlanır

Oğlak burcu insanları parasal olarak güçlü olmaktan ve bu anlamda kazançlar elde etmekten hoşlanır. Değer verdiği insanlarla zaman geçirmekten hoşlanırlar. Spor yapmaktan, hobilerine zaman ayırmaktan ev yaratıcı olmaktan hoşlanırlar. Edebiyat yapmaktan büyük keyif alırlar. Ancak, tüm bunları yapmak için öncelikle iş hayatlarından fırsat bulmaları gerekir. Öncelik her zaman iş hayatlarıdır.

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

Oğlak burcu insanını etkilemek istiyorsanız son derece akıllı ve pratik düşünce yapısına sahip olmalısınız. Sohbet etmeyi sevmeli, hatta onlar susana kadar dinlemelisiniz. Güven veren davranışlarınız olmalı. Giyiminize dikkat etmeli, konuşmana tarzınız iyi olmalı ve özellikle bir meslek sahibi olmalısınız.

Oğlak Burcu. Oğlak burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Oğlak burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Oğlak burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!