Balık Burcu

Balık Burcu Genel Özellikleri

Yönetici gezegeni Neptün, bağlı olduğunu grup ise Su'dur. Genel özellikleri bakımından hayal kurmaya meyilli kişilerdir. Hayatlarını zengin ve mutlu sürdürmek isterler. Aslında bu isteklerinin, en büyük hedefleri olduğunu söylemek gerekir. Fiziksel olarak dikkat çekicidirler. Olumlu ve olumsuz birçok özellik taşırlar. Etrafında bulunan insanlara olan ilgileri aşırı derecededir. Son derece merhametli ve içten bir kişiliğe sahiptirler.

Güçlü sezgilere sahiptirler. Derin duyguları vardır ve aslında bu durum yönetici gezegenlerinden kaynaklanır. Endişeli olmaları, olumsuz genel özellikleri arasındadır. Bu durum zaman zaman karamsarlığa kadar gidebilir. Konforlu ve lüks yaşamaktan hoşlanırlar. Giyim konusunda iyi olduklarını ve marka kıyafetleri tercih ettiklerini söylemek gerekir. Sağlık konusunda pek sıkıntı yaşamazlar.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği hayalci bir kişiliğe sahiptir. Nazik yapıları ile insanların gönlünde önemli bir yere sahiptir. Herkese, her duruma uyum sağlayabilir. Kötümser davranışlarda bulunan insanlardan hoşlanmaz çünkü kendisi oldukça iyimser bir yapıya sahiptir. Genel olarak umursamaz davranışlar sergiler ve ortaya çıkan olumsuz durumlardan fazla etkilenmeden kurtulabilir. Düzen, Balık burcu erkeği için çok önemlidir. Ama sorumluluk almaktan fazla hoşlanmadığını söylemek gerekir.

Balık burcu erkeği çok pratik zekaya sahiptir. Bu nedenle özellikle iş konusunda çok başarılı olabilir. Art niyetli yaklaşımları yoktur. İnsanlara her koşulda güvenmek ister ve bunu da yapar. Son derece duygusal ve kırılgan yapıları vardır. Her konuda anlayışlı olmaları, kimi zaman iyi, kimi zamanda onlar için kötü bir durumdur. Çünkü anlayışlı olmaları insanlar tarafından suistimal edilebilir.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını çok hırslıdır. Bir karar alıyorsa mutlaka uygular. Son derece çekici bir kişiliğe sahiptir. Sempatiktir ve özellikle iyi huyları ile insanların dikkatini çekmeyi başarırlar. Tıpkı burcunun erkeği gibi çok duygusal yapıya sahiptir. Romantizmden aşırı derece hoşlanır. Ev hayatlarına fazla düşkündür. Evde oldukça sürece mutlu ve huzurlu bir insan olurlar.

Balık burcu kadının sezgileri çok güçlüdür. Güçlü sezgileri ile bir durumu önceden hissedebilirler. Göze hitap eden, güzel olan her şey Balık burcu kadını için çok önemlidir. Rahat bir hayat sürmek ister. Zorlanmaktan hoşlanmaz. Sıkıntılar, Balık burcu kadınını çok bunaltır. Çevrelerinde dikkat çeken kişi olmak ister. Giyim konusunda çok iyidir ve modayı yakından takip eder.

Balık Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Balık olan kişiler hayalperest insanladır. Gizemli kişilikleri vardır. Romantizm olan için vazgeçilmez bir durumdur. Hayal dünyaları oldukça gelişmiştir. Hem duygusal hem de mantıksal bir şekilde hareket edebilirler. İdealleri ve istekleri yüksek olan kişilerdir. Yaratıcılıklarını kullandıkları sürece her alanda başarılı olacak kişilerdir. Hayal kurmak, yükselen burcu Balık olan kişilerde en dikkat çekici özelliktir.

Balık Burcu Ünlüleri

Yerliler: Beyazıt Öztürk, Füsun Önal, Suna Yıldızoğlu, Göksel Arsoy, Beren Saat.

Yabancılar: Rudolph Nureyev, Victor Hugo, Henri Ibsen, John Steinbeck, W. Grimm, Mikail Gorbaçov, Michael Caine, G. Washington, Jerry Lewis, Prens Albert, Rosa Luxemburg, A. Vivaldi, Ursula Andress, Frederic Chopin, Marlon Brando, Michelangelo, Albert Einstein, N. Copernicus, Shran Stone, Bruce Willis, Kurt Cobain, Alexander Graham Bell, Liza Minelli, Rihanna.

Balık Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Söz konusu aşk hayatları olduğunda, Balık burcu erkekleri biraz utangaç ve çekingen olabilir. Hal böyle olunca istedikleri birlikteliği elde etme şansları oldukça düşüktür. Uzun yıllar bekar olan Balık burcu erkeğine sıkça rastlanır. Aslında Balık burcu erkeğinin çapkın bir kişiliğe sahip olduğunu belirtebiliriz. Çekici ve güzel kadınlar daima ilgilerini çeker. Aşk hayatlarında romantik ve duygusal davranışlar sergiler. Koç ve Kova kadınıyla uyumlu birliktelik kurabilir, son derece iyi anlaşabilirler.

Kadını: Balık burcu kadınının aşk hayatındaki duygularını sürekli olarak değişim gösterir. Balık kadınıyla birlikte olmak isteyen erkek birçok sıkıntıyla yüzleşebilir. Son derece duygusal bir yapıya sahiptirler. Kendilerini daima sevecek, el üstünde tutacak ve hiç yalnız bırakmayacak bir partner isterler. Aşık olduklarında son derece kıskanç olurlar. Boğa, Akrep ve Oğlak burcu erkeğiyle uyumlu birlikteliğe sahip olabilir.

Balık Burcu Nelerden Hoşlanır

Söz konusu Balık burcu olduğunda, hayal kurmaktan son derece hoşlandıklarını söyleyebiliriz. Bilimsel konulara olan ilgileri çok fazladır. Seyahat etmekten, yeni yerleri keşfetmekten hoşlanırlar. Sosyal olarak aktif bir kişiliğe sahiptirler ve eğlence hayatından hoşlanırlar.

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları

Balık burcunu etkilemek istiyorsanız, öncelikle edebi konulara fazlasıyla ilgi duymalısınız. Sanata olan düşkünlüğünüzü belli etmelisiniz. Güçlü bir kişiliğiniz yoksa boşuna çabalamayın. Size güvenmesini sağlayın ve bunu bıkmadan söyleyin. Duygusal olmalı ve romantizmden hoşlanmalısınız.

Balık Burcu. Balık burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Balık burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Balık burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!