Aslan Burcu Günlük Fal

5 Aralık 2016 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Fal:

Aslan Burcu Günlük Fal Hürriyet

Önerilere kulak verin, ama duyduğunuz her şeye inanmayın. Bazı kişilerin sizin yayarınıza olmayan kötü niyetleri olabilir. İş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler olabilir, ama bu durum geleceğinizi etkilememeli. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren değişiklikler de söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstek ve amaçlarımıza ulaşmak için motiveyiz ve diplomatik yeteneklerimizi ortaya koyarak bugünlerde istediğimizi alabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, yurtdışı bağlantılı işler, seminerler, toplantılar, eğitimler, seyahatler ve kurslar ön plana çıkabilir. Yeni planlar, fikirler ve projeler start alabilir. Ancak, diğer taraftan, akşam saatleri başta olmak üzere, tartışmalı ve tehlikeli ortamlardan kaçmak, sakinliği korumak ve risk almamak doğru olacaktır. Mücadele gerektiren ya da zor ilerleyen durumlar var.
Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Fal Milliyet

Günlük burç: Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda beklemede kalabilirsiniz. Mücadele verdiğiniz işlerde sonuç almak güç olabilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Birikmiş işlerinizi toparlamanız için doğru bir gün. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Fal Sabah

Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk örneği oluyorsunuz. Oysa, etrafınıza biraz daha güvenmeyi öğrenirseniz, bireysel duygularınızdan çok çabuk sıyrılacaksınız. Onlar sizden bu özveriyi bekliyor.

Aslan Burcu Günlük Fal Sözcü

Kendinize iyi davranmak isteyeceğiniz, zihinsel olarak çözülme durumuna geçebileceğiniz, kendi içinizdeki zenginlikleri keşfe çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız ve sezgileriniz güçlenecektir.

Aslan Burcu Günlük Fal Vatan

Öncelikli olarak partnerinizin veya ortağınızın hayatıyla ilgili meselelerde ilerleyeceğiniz etkiler söz konusudur. Olumlu ve mantık ağırlıklı diyalogların etkili olacağı bir gündesiniz. Yeni başlangıçlardan ziyade elinizdekileri toparlamak doğru olacaktır. Aslan Burcu

Aslan Burcu Günlük Fal Takvim

Kartınız Alfa... Kartınız size bugün birkaç uyarıyı aynı anda yapıyor. Elde edebileceğiniz bazı menfaatlerinizi gözetip kollamayı iyi bilmelisiniz.

Aslan burcu günlük fal. 5 Aralık 2016 Pazartesi Aslan burcunun günlük falı.
5 Aralık 2016 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları:

5 - 11 Aralık Haftası: Aslan Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

5 - 11 Aralık: Bu hafta yakın ilişkileriniz, aşk hayatınız açısından yeni tecrübeler, başlangıçlar söz konusu olabilir. Başkalarından alacağınız fikirler yeni değerlendirmeler...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!