Aslan Burcu Günlük Fal

21 Ağustos 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Fal:

Aslan Burcu Günlük Fal Hürriyet

Sosyal yaşamınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bazı olanaklar veya planlar gerçekten süper bir fırsat anlamına geliyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Günlük Fal Milliyet

Gelecek planları yapmaktan veya kalabalık arkadaş ortamlarından yorulmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ikili konuşmalarda alıngan tavırlar sergileme eğilimindesiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Ancak iç sesinizi duyabilmek için biraz sessizliğe ihtiyacınız var. Kendinizle baş başa kalıp dikkatinizi toplamak size iyi gelecek.

Aslan Burcu Günlük Fal Sabah

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Fakat karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Fal Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Günlük Fal Vatan

Arkadaşlarınızla bir aradayken sözünüzü dinleyen ve de fikirlerinize değer veren insanların ayrımını iyi yapın. Sadece konuşan ve de dinlemeyi beceremeyen insanlar sizin için ruhen yorucu olabilir. Boşa enerji tüketmeyin.

Aslan Burcu Günlük Fal Takvim

TUTUMLU olup hesap yapacaksınız. Keşke uzun bir süre bu modunuzu devam ettirebilseniz. 2015 yılında yatırımlarınız devam edecek.

Aslan burcu günlük fal. 21 Ağustos 2014 Perşembe Aslan burcunun günlük falı.
21 Ağustos 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları:

18 - 24 Ağustos Haftası: Tarot kartlarınız: Joker - Kader Çarki - Seytan Sinirleriniz hata yapmaniza ve ilginç firsatlar kaçirmaniza neden olabilir. Is: Yeni bir...

18 - 24 Ağustos: Bu hafta burcunuzda bir araya gelen Venüs ve Jüpiter güzel olan şeylere açık durduğunuzu ve kendinize güveninizin de yüksek olduğunu anlatıyor. Aşkta ve ilişkil...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!