Aslan Burcu Günlük Fal

28 Temmuz 2015 Salı Aslan Burcu Günlük Fal:

Aslan Burcu Günlük Fal Hürriyet

Sabırsız, kırılgan, alıngan veya duygusal kişilerin tepkileriyle uğraşmakta zorlanabilirsiniz. Her ne kadar bu kişilerin alıngan tavırlarını anlamakta zorlansanız da, anlayışlı görünmeye çalışmanızda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün aşk gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha hayalci hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İşlerinizde büyüme sağlamak için çaba göstereceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Fal Sabah

Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Kardeşlerinizin ve yakın dostlarınızın sizden bekledikleri destek ve istekleri olacak. Kısa yolları kapsayan işlerin gündem kazanmasıyla, yaşantınız hareketlenecek.

Aslan Burcu Günlük Fal Posta

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Günlük Fal Vatan

Bugün yaratıcılık isteyen işlerde her zamankinden çok verim alabilirsiniz. Her ne yaparsanız yapın içine kendi tarzınızdan bir şeyler katmaya gayret edin. Çocuklarla ilişkilerde kontrol ve otorite sorunu yaşayabilirsiniz. Aslan Burcu

Aslan Burcu Günlük Fal Takvim

Kartınız Şüphe... Aklınızdan her geçene şüphe ile yaklaşmanız ne kadar doğru olur. Bu durumda yaşam alanınızı dara sokabilirsiniz. Böylece kendi kendinize fazla soru sormayın.

Aslan burcu günlük fal. 28 Temmuz 2015 Salı Aslan burcunun günlük falı.
28 Temmuz 2015 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları:

27 - 2 Temmuz Haftası: Tarot kartlarınız: Azize - Imparatoriçe - Ay Ahenk arayacaksiniz ve bulacaksiniz. Is: Beklediginizden fazlasini bulacaksiniz ve hatta mu...

27 - 2 Temmuz: Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Güneş ve Merkür kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlara işaret etmekte. Yılın bu döneminde hızlı adımlar, değişiklikl...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!