Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Yengeç burcu insanları, genel özellikleri bakımından oldukça inatçı bir kişiliğe sahiptir. Onların mutsuz olduğunu görmek neredeyse imkansızdır. Sürekli olarak keyiflidirler. Çevrelerinde daima birçok insan bulunur. Arkadaş çevresi geniştir. Yengeç burcunun yönetici gezegeni Ay'dır ve Su grubuna bağlıdır. Sağlık konusunda pek sıkıntı yaşamazlar ancak, kilo almaya müsait yapıları vardır.

Yengeç burcu insanları aşırı duygusal yapıları ile dikkat çeker. Bu durum zaman zaman melankolik olmalarına neden olabilir. Yengeç burcu insanları, genel özelikleri bakımından genellikle arka planda duran insanlardır. Pek dikkat çekmezler. Yoğun duyulara sahiptirler. Fiziksel olarak dikkat çeken yapıya sahiptirler. Genellikler kızları güzel, erkekleri yakışıklıdır.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği kibar, aşırı davranışları olmayan ve dürüst kişilerdir. Duygusal yapıları vardır ve bu konuda aşırı hassas olduklarını söylemek gerekir. İnsanları sevmek, saygı göstermek ve insanlar tarafından sevilmek, görmek hayatlarındaki en önemli şeydir. Etrafında bulunan herkese fazlaca değer verir ve aynı değeri kendisi de görmek ister.

Yengeç burcu erkeği keskin bir zekaya sahiptir. Üst düzey analiz yetenekleri vardır. Herhangi bir durumda kolayca çözümler üretebilir. Onlar için maddiyat çok önemlidir. Yalandan hoşlanmaz, kendisi gibi herkesin dürüst olmasını ister. Fiziksel özellikleri ile insanların dikkatini çeken kişilerdir.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınları hoş mizaçları ile çevrelerinde dikkat çeken kişilerdir. Ev hayatına fazlaca önem verirler. Romantik kadınlardır ve hayatlarında kimi zaman maceraya yaşamakta isterler. Tıpkı burcunun erkeği gibi kendisi de duygusal olarak çok hassastır. Sezgisel olarak da güçlü duygulara sahiptir. Olumsuzlukları veya gizlilikleri fark edebilirler.

Yengeç burcu kadını maddi olarak sürekli güçlü olmak ister. Bunun içinde birikim yapmaya çalışır. Maddi anlamda güçlü olmak, güvende olduklarını hissettirir. Yengeç burcu kadını kendisi hakkında konuşmaktan pek hoşlanmaz. Buna rağmen başka insanlar hakkında konuşmaya da bayılırlar. Eleştiriye açık değildir, eleştiriye uğrarsa kızgınlaşabilir.

Yengeç Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler duygusal ve merhametli insanlardır. Hassas yapıları vardır. Kimseyi yüz üstü bırakmazlar. Değer verdikleri insanlar onlar için çok önemlidir. Dışarıdan bakıldığında özgüveni yüksek görünüm sergiler ancak biraz çekingen yapıları vardır. Çalışkan ve girişken insanlardır. İçlerindeki coşku kendinden emin oldukları sürece hiç azalmaz. Haksızlıktan hoşlanmazlar.

Yengeç Burcu Ünlüleri

Yerliler; Sezan Aksu, Türkan Şoray, Kenan Evren, Füsun Erbulak, Vehbi Koç, Reha Muhtar, Tan Sağtürk, Bedrettin Dalan.

Yabancılar; Sylvester Stallone, Tom Cruise, Lady Diana, Giorgio Armani, Pierre Cardin, Luis Armstrong, Marc Chagall, Peter Paul Rubens, Nelson Mandela, Tom Hanks, Marcel Proust, Yui Brynner, Hermann Hesse, Franz Kafka, Nathalie Wood, Ernest Hemingway.

Yengeç Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Yengeç burcu erkeği aşık olduğu zaman daima kendisini ve partnerini mutlu etmesini bilir. Ancak, bu durum burcun olumlu özelliklerini aldıysa gerçekleşir. Aşk hayatında oldukça romantik bir yapıya sahiptir. Partnerine karşı daima ilgili ve sevecen davranışlar sergiler. Uyumu yakalayacağı burçlar arasında; Balık ve Akrep vardır. Bu iki burçtan birisi ile muhtemelen evlilik kararı alırlar.

Kadını: Yengeç burcu kadını için aşk çok önemlidir. Partnerine karşı daima sadık kalırlar. Sevmek ve sevilmek isterler. Daima ciddi beraberlik kurmak isterler. Gelip geçici hevesler, Yengeç burcu kadınına göre değildir. Aşk hayatında, Yengeç burcu kadınını en mutlu edecek şey, partnerinin onun sevdiğini söylemesi olacaktır. Aslan ve Başak burcu erkekleri ile uyum birliktelik kurabilir, mutluluğu ve uyumu yakalayabilirler.

Yengeç Burcu Nelerden Hoşlanır

Yengeç burcu insanları sosyal olarak entelektüel çevreye sahip olmaktan hoşlanır. İlginç ve gizemli konular daima ilgilerini çeker. Mutfakta zaman geçirmekten hoşlanırlar. Hayvanlara karşı aşırı derecede ilgileri vardır. Evinde birçok hayvan bakan Yengeç burcu insanları vardır.

Yengeç Burcunu Etkilemenin Yolları

Yengeç burcu insanları, uysal ve uyumlu kişilerden etkilenir. Sürekli olarak tartışan ve yerinde durmayan insanlar ilgilerini çekmez. Yengeç burcu insanlarını etkilemek istiyorsanız, sakin ve ılımlı olmalısınız. Kadınını etkilemek istiyorsanız, koruyucu olmalısınız. Erkeğini etkilemek istiyorsanız, sizi korumasına izin vermelisiniz. Ciddiyetinizden asla ödün vermeyin, gelip geçici hevesinizin olduğunu anlarsa sizden uzak durur, onu asla etkileyemezsiniz.

Yengeç Burcu. Yengeç burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Yengeç burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Yengeç burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!