İkizler Burcu

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler burcu değişken ve çift karakterleri ile tanınır. En temel özelliği ise hareketli olmasıdır. Araştırmacı yanları gelişmiştir. Sabretmeyi bilmezler, istedikleri hemen olsun isterler. İdeallerinin farkında olmayan kişilerdir. Hızlı düşünce ve hareket etme yetenekleri ile ön plana çıkarlar. Çoğu insan İkizler burcu insanlarını anlama konusunda zorluklar çekebilir. Bu durum değişkenliklerinden kaynaklanır. Genelde haklı olan taraf onlardır, bu nedenle onların düşünce ve görüşlerini değiştirmek oldukça zor bir durumdur.

Çekinmeden konuşma özellikleri vardır, bu durum kimi zaman gevezeliğe varabilecek bir durumdur. Yalan söylemekte, insanları kandırmada üstün yetenekleri vardır. Entelektüel kişiliğe sahiptirler. Öğrenmeyi severler ve bu nedenle birçok konuda bilgili olduklarını söylemek gerekir. Oturup çalışmak onlara göre değildir, hareket halinde olmak isterler. Espri yetenekleri gelişmiştir ve şakacı yanları ile insanların sevdiği kişilerdir. Arkadaş çevresi oldukça gelişmiştir.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği oldukça zeki ve etkili konuşma yetenekleri ile dikkat çeken kişilerdir. Nazik bir yapıya sahiptir ancak sinirlendikleri zaman da kırıcı olabilirler. Kolay sinirlenir ancak kin tutmazlar. Pratik bir zekaya sahiptir. Her hangi bir sorun üzerinde kısa sürede çözüm bulabilirler.

İkizler burcu erkekleri çift karaktere sahiptir. Kızgın oldukları bir anda gülebilir, güldükleri bir anda ise nedensiz olarak kızgınlaşabilirler. Bu değişken yapılarından dolayı çoğu zaman onları anlamak zorlaşır. İnsanlarla kolayca anlaşır ve istediklerini yaptırmasını bilir. Fiziksel olarak yakışıklı ve çekici kişilerdir.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını aktif, yerinde duramayan, sürekli hareket halinde olmak isteyen, neşeli ve sevecen yapıları ile dikkatleri üzerine çeken insanlardır. Karar vermekte zorlanır hatta aldıkları kararları da kolaylıkla değiştirebilirler. Pratik zekaya sahiptir ve akıllarını iyi şekilde kullanmasını bilir. Çekici bir kişiliğe sahiptir.

Fiziksel olarak çekici yapıya sahiptir. Farklılıktan hoşlanır, rutin hayattan sıkılır. Bağımsızlığına düşkündür, kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Koç burcu kadınları özellikle seyahat etmekten, yeni yerler görmekten ve gezip, dolaşmaktan hoşlanır.

İkizler Burcu Yükseleni

Yükselen burcu İkizler olan kişiler değişken bir yapıya sahiptir. Onları anlamak ve çözmek oldukça zordur. En dikkat çekici yanları ise zekalarıdır. Yetenekli ve aktif bir kişiliğe sahiptir. Havai davranışları olumsuz özellikleri arasında bulunur. Sabretmek nedir bilmez ve ne istiyorsa hemen olsun ister. Hareketli bir yapıya sahiptir, uzun süre bir yerde bulunmaktan asla hoşlanmaz.

İkizler Burcu Ünlüleri

Yerliler: Kenan Doğulu, Bülent Ecevit, Tansu Çiller, Adile Naşit, Cemil İpekçi, Orhan Pamuk, Erdal İnönü, Çetin Altan, Perihan Savaş, Zülfü Livaneli.

Yabancılar: Bob Dylan, Marilyn Monroe, Naomi Campell, John Wayne, Nicole Kidman, Paul McCartney, John F. Kennedy, Prince, George Bush, Michael J. Fox, Miles Davis.

İkizler Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: İkizler burcu erkeği yalnızlıktan hoşlanmaz ve bu durum aşk hayatlarında da etkisini göstermektedir. Bekar olan, sevgilisi olmayan İkizler burcu erkeğine rastlamak neredeyse imkansız bir durumdur. Birlikte olduğu kadın, tıpkı kendisi gibi değişim meraklısı ve oldukça hareketli olmalıdır. İkizler burcu erkeği aşık olmadığı sürece tek bir partnere bağlı kalmaz. Aşık olduklarında aşırı derece kıskanç olabilirler.

Kadını: İkizler burcu kadını, çekici ve cazibelidir. Etrafında, onu elde etmek isteyecek birçok erkek vardır. Tıpkı burcunun erkeği gibi, yalnız bir İkizler burcu kadını bulmak oldukça zordur. Bir erkek, İkizler burcu kadınına yaklaşmayı başardıysa, bu durum İkizler burcu kadınının o kişiyle sevgili olmak istemesinden kaynaklanır. Aksi halde, hiçbir erkek kolaylıkla İkizler kadınına yaklaşamaz. Ancak şunu belirtmekte fayda var, İkizler burcu kadını paraya, aşktan daha fazla önem verir.

İkizler Burcu Nelerden Hoşlanır

İkizler burcu insanlarının bilişime fazlasıyla ilgileri vardır. Medyatik konularla ilgilenmekten hoşlanırlar. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten asla vazgeçemezler. Değişimden aşırı derecede hoşlanır. Farklılıktan keyif alırlar. Hareket halinde olmaktan, farklı ortamların içerisine girmekten hoşlanırlar.

İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları

İkizler burcunu etkilemek istiyorsanız, tıpkı onun gibi eğlenceyi sevmeli ve sürekli olarak hareket halinde olmalısınız. Daima neşeli olmalı ve onun espri anlayışına ayak uydurmalısınız. Çift karakterli olduğu için daima değişim gösterir. Bu konuda ona anlayışla yaklaşmalısınız. Macerayı sevmeli, onu kısıtlamayı aklınızın ucundan dahi geçirmemelisiniz.

İkizler Burcu. İkizler burcunun genel ve fiziksel özellikleri. İkizler burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. İkizler burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!