Boğa Burcu

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa burcu sabırlı, sorumluluklarının farkında olan kişilerdir. Genel özellikleri bakımından burçlar arasında en sıcakkanlı, en içten davranan insanlardır. Hem ruhsal, hem de maddesel bağlılık ile ilişkilendirilir. Değişimden fazla hoşlanmaz, tutucu bir tiptir. Duyguları ile hareket etmeyi sever ancak bunu pek dışarıya yansıtmaz. İnatçıdır, aldığı kararları mutlaka yerine getirir.

Boğa burcu alışkanlıklarına önem verir. Gün içerisinde yapacakları bellidir, değişik bir yaşam tarzı yoktur. Genel olarak sakin bir yapıya sahiptir ve kolay kolay sinirlenmez. Ancak sinirlendikleri zaman bu durum aşırılığa varabilir. Burcunun simgesi olan Boğa kadar güçlü, sağlıklı ve dayanıklıdır.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği inatçı bir kişiliğe sahiptir. Çalışkan olmaları en olumlu özellikleri arasında bulunmaktadır. İnatçıdır, hedefledikleri noktaya mutlaka ulaşır. Özellikle sakin yapıları ile dikkat çeken insanlardır. Ev yaşantısına bağlıdır.

Boğa burcu erkeği fiziksel olarak kalıplı bir yapıya sahiptir. Sağlıklı erkeklerdir ancak boyun bölgeleri en hassas bölgesidir. Ne kadar yapılı görünse de kendisine dikkat etmesi gerekir. Aslında göründüğü kadar da sağlıklı değildir.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını sakin ve sessiz yapısı ile dikkatleri üzerine çeken kişidir. Gerçekçi davranışlara ve sağlam otoriteye sahiptir. Davranışları ile her yerde dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Hırslı bir yapıya sahiptir. Neye ulaşmak istiyorsa bıkmadan, usanmadan o yolda ilerler.

Boğa burcu kadını için maddiyat oldukça önemlidir. Ancak bu konuda fazla risk almayı sevmez. Çalışkandır ve asla aldığı bir işi yarı yolda bırakmaz. Evine düşkündür ve huzurlu bir yaşam sürmek ister. Fiziksel olarak güzel bir vücuda sahiptir ve dış görünüşleri biraz soğuk’tur. Aslında oldukça yumuşak bir kalpleri vardır.

Boğa Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Boğa olan kişiler oldukça kararlı kişilerdir. Güvenliğe önem verir ve ayakları yere sağlam basar. İnatçı bir kişiliğe sahiptir. Hiçbir konuda iyice düşünmeden karar vermez. Yemek konusunda oldukça iyidir ve boğazına oldukça düşkündür. Aceleden ve telaştan asla hoşlanmaz. Önüne çıkan hiçbir engel Yükseleni Boğa olan kişileri durduramaz. Dayanıklı insanlardır.

Boğa Burcu Ünlüleri

Yerliler: Ayhan Işık, Erol Büyükburç, Öztürk Serengil, Cem Yılmaz, Kanuni Sultan Süleyman, Celal Bayar, Asil Nadir, Fikret Hakan.

Yabancılar: Steve Wonder, Barbara Streisand, Evita Peron, Salvador Dali, Shirley MacLaine, Rudolp Valentino, William Shakespeare, Adolf Hitler, Tony Blair, George Clooney.

Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Boğa burcu erkeği iş hayatlarından dolayı aşka fazla zaman ayıramaz. Ancak aşık oldukları zaman son derece tutkulu bir erkek olurlar. Aşk hayatında öncelikle güvene ihtiyaç duyar. Güven, Boğa burcu erkeği için oldukça önemlidir. Evlilik hayatında da partnerine gerçekten mutlu bir hayat sunabilir.

Kadını: Boğa burcu kadını, burcunun erkeğine göre aşka daha yatkındır. Kolay kolay aşık olmaz, tıpkı erkeği gibi her şeyden önce güvenmeye ihtiyaç duyar. Ancak aradığı erkeği bulma isteklerinden dolayı genç yaşlarda birçok partner değişiminde bulunabilir. Boğa burcu kadını aşk hayatında kimi zaman kıskanç olabilir, bu da gerçekten sevdiği zaman mümkün olacaktır.

Boğa Burcu Nelerden Hoşlanır

Boğa burcu insanları sosyal hayatlarına fazlasıyla önem verir. Hal böyle olunca, eğlence hayatından, arkadaşlarıyla vakit geçirmekten ve sürekli olarak farklı ortamlarda bulunmaktan hoşlanırlar. Maceradan ve meraklı olmaktan hoşlanırlar. Birden fazla konuya ilgi duyarlar.

Boğa Burcunu Etkilemenin Yolları

Boğa burcu insanını etkilemek istiyorsanız asla şüpheci ve gizemli davranışlar sergilemeyin. Olduğunuz gibi davranın, net ve açık olun. Ciddi kişilik sergilemeye dikkat edin. Özgüveniniz yüksek olsun ve asla pısırık olmayın. Boğa burcunu etkilemek istiyorsanız biraz çaba harcamalısınız.

Boğa Burcu. Boğa burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Boğa burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Boğa burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!