Aslan Burcu Ocak 2019

Aslan Burcu Ocak 2019

Aslan Burcu Ocak 2019 İş

Venüs, kariyer gezegeniniz ve 2019 Ocak ayında size olumlu destekler vermeye devam ediyor. Gezegenden aldığınız kozmik enerji sosyal hayatınızın daha iyi seviyelere ulaşmasını sağlayacak ve bu durum iş hayatında size faydalar sağlayacaktır. Çok yönlü düşünmeniz size hoşgörü kazandıracaktır. Sosyal hayatınızın iyi seviyelere ulaşması iş hayatında var olan durumu korumanıza yardımcı olabilir.

Ocak ayı içerisinde tartışmalı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu tarz ortamlarda ön planda olmak yerine, tartışmalardan uzak durmak size fayda sağlayacak ve diğer kişilerden daha üstün olmanızı sağlayacaktır.

Merkür, Aralık ayında başlayan geri hareketine bu ayda devam ediyor ve bu durum sizi fazlasıyla gergin yapabilir. Duygusal anlamda yaşanacak sorunlar, iş hayatında da sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmek istiyorsanız, aceleci davranışlar sergilemek yerine ağır davranışlar sergilemeniz gerekmektedir.

Kariyerinizi ilgilendiren projeleriniz olabilir. Bu tarz projeleri hayata geçirmekte aceleci olmayın ve mümkünse önümüzdeki aya erteleyin. Bu tür davranışlar, iş arkadaşlarınız tarafından bencillik veya bireysellik olarak görünebilir. Bu durum canınızı sıkmasın, böyle davranmaya ihtiyacınız var.

Aslan Burcu Ocak 2019 Aşk

Ocak ayı süresince aşk hayatınıza gereken değeri vermeyi tercih edeceksiniz. Bu dönem içerisinde sosyal hayatınız daha belirgin bir hal alacak. Bu durum aşk hayatınızda daha enerjik olmanızı sağlayacak. Birlikte olduğunuz kişiyle geçmişten kaynaklanan bir takım sıkıntılarınız olabilir. Bu dönem içerisinde birlikte çözüm arayacaksınız.

Merkür'ün geri hareketinden dolayı Ocak ayının ilk günlerinden itibaren birlikteliğinizi sorgulamak isteyeceksiniz. Bu durum geçen aydan süre gelen bir durum olabilir. Ocak ayında oldukça hassas olacaksınız. Bu nedenle birlikte olduğunuz kişiyi anlamaya çalışmalısınız. Çoğu Aslan burcu insanı birlikteliği fazlasıyla sorgulayacak. Birlikte olduğunuz kişiye karşı empati kurun.

Ocak 2019'te yeni birliktelik fırsatları elde edeceksiniz. Ancak, bu dönem içerisinde yeni bir aşka başlamak hiçte doğru olmayacaktır. Evlilik kararı alacak Aslan burcu insanları için de uygun bir dönem değil. Durum aslında göründüğü kadar kötü değil. Kendinizi şartlara göre değerlendirdiğiniz sürece değişim size yarayabilir.

Aslan Burcu Ocak 2019 Sağlık

Ocak ayının ilk günlerinden itibaren kendinize ağır gelecek eşyaları kaldırmamaya özen göstermelisiniz. İskelet sisteminize iyi bakmanızda fayda var. Uzun süredir var olan bir rahatsızlığınız varsa bu dönem içerisinde kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Stresli ortamlardan uzak durmalı, sakin mekanları tercih etmelisiniz.

İlginizi çekebilir : https://www.gunlukburc.net/gunluk-burc-yorumlari/aslan.html

Aslan Burcu Ocak 2019. Aslan Burcu Ocak 2019 Yorumu. Aslan Burcunun Ocak ayı burç yorumları nedir? Ocak 2019 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!