Aslan Burcu Temmuz 2016

Aslan Burcu Temmuz 2016

Aslan Burcu Temmuz 2016 İş

Sevgili Aslan burcu, Temmuz 2016'da iş dünyanızda dikkatler üzerinizde olmaya başlayacak ve bunu sağlayacak olan özellikle etkileyici konuşma tarzınız ve sergileyecek olduğunuz tutum. Geride bıraktığımız dönemde önemli başarıların altına imza atmıştınız. Sizden beklenen performansı verdiniz. Bu ay içerisinde ise, sahip olduğunuz başarıyı pekiştirmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Temmuz 2016'da toplantılarda veya iş yemeklerinde sizden daha üst mevkiye sahip kişi veya kişilerle tanışma, iş yapma ve proje geliştirme imkanı elde edeceksiniz. Sizde önemli pozisyona sahipsiniz ve konumunuzu korumak adına çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Beklentileriniz yerini bulmaya başlıyor Aslan burcu. Temmuz ayında performansınızı biraz daha artırmalısınız.

Aslan burcu, Temmuz 2016'nın son haftasında ise maddi gücünüz biraz yükselmeye başlıyor. Kazancınız artacak, finansal açıdan rahatladığınızı hissedeceksiniz. Pazarlama işi yapanlar için de güzel satışlar söz konusu. Hedefinizi tutturmayı başaracaksınız. Sergilediğiniz performans hem iş arkadaşlarınız hem de üstünüz olan kişiler açısından takdir görmekte. Mevkinizin yükselme ihtimali var. Genel olarak iş hayatınız yükselişte görülüyor.

Aslan Burcu Temmuz 2016 Aşk

Sevgili Aslan burcu, Temmuz 2016'da aşk hayatınız bir hayli hareketli olacak ve bu hareketlilik renkli birliktelikleri de beraberinde getirecek gibi görünüyor. İş hayatınızda var olan yoğunluk, bu konumda bir kişiyle yakınlaşma ihtimalinizi de oldukça yukarılara çıkartıyor. Duygusal yakınlaşmalar sizi korkutmasın Aslan burcu. Karşılık bulup, bulamayacağınızı düşünerek hareket etmemelisiniz.

Temmuz 2016'da söz konusu zevkler olduğunda kendinizi durdurmayı başaramayacaksınız. Aşk hayatınızdaki canlılık, kısa süreli ilişkilere yönelmenize neden olabilir. Zevkler ve duygular arasında dengeyi mutlaka kurmalısınız. Birlikteliği olan Aslan burcu insanlarının bu dönem içerisinde birlikte olduğu kişiyi bunaltma ihtimali var. Baskıcı karakteriniz, partnerinizle aranızda sorun yaşamanıza neden olabilir.

Birlikteliğinizde ufak tefek sorunlar yaşanacak ancak bu küçük sıkıntılı dönemi atlatmayı başarırsanız çok daha güzel günler sizi bekliyor. Birlikte olduğunuz kişiyle tatil planlaması yapabilirsiniz. Bu sayede aranızdaki buzları biraz da olsa eritme şansınız olacaktır ancak genel olarak sorunu kendi aranızda çözüme kavuşturmalı ve büyümesine izin vermemelisiniz. Üzerinize düşen görevi yerine getirirseniz, Temmuz 2016'da her şey güzel olacak Aslan burcu.

Aslan Burcu Temmuz 2016 Sağlık

Sevgili Aslan burcu, Temmuz 2016'da sağlığınıza mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle iskelet sisteminiz ve karaciğeriniz bir hayli hassas. Direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamaya da özen gösterin. Aksi halde cildiniz zarar görebilir. Temmuz ayının tamamında sakinliğinizi korumalı, kendinize iyi bakmalı ve hobilerinize zaman ayırmalısınız. Dinlenmeye zaman ayırmazsanız, kendi hastalığınıza kendiniz davetiye çıkartabilirsiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2016. Aslan Burcu Temmuz 2016 Yorumu. Aslan Burcunun Temmuz ayı burç yorumları nedir? Temmuz 2016 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!