Aslan Burcu Mart 2017

Aslan Burcu Mart 2017

Aslan Burcu Mart 2017 İş

Sevgili Aslan burcu, Mart 2017'de iş hayatınızdaki hareketlilik beklentilerinizin biraz olsun altında kalacak gibi görünmekte. Çok fazla olumsuzlukla karşılaşmayacaksınız ancak karar alma aşamasında biraz daha dikkatli davranabilirsiniz. Odak aşamasında ufak tefek sıkıntılarınız var ve ayın ilk haftasında bu problemi çözebilirseniz geri kalan süreçte biraz daha fazla rahat edebilirsiniz ancak aceleye gerek yok.

Aslan burcu, Mart ayının genelinde ileriye yönelik hızlı adımlar atmayacak olmanız canınızı sıkmasın. Yavaş ancak daha sağlam adımlar atmak daha iyi olacaktır. Gergin ve sabırsız davranmak iş hayatınız açısından zarar görmenize neden olabilir. Sorumluluk ve güven noktasında da elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda en ufak sorun dahi oluşmasına izin vermemelisiniz.

Mart 2017'nin sonlarına doğru yönetme ve planlama konusunda sorunlarınız olacak. Bu gibi durumlar meydana geldiğinde daha sabırlı ve yardıma açık olmasınız. Size yardım eli uzatan kişi veya kişilerin iyi niyetini görmezden gelmemelisiniz. Yetersiz kaldığınızı düşündüğünüz konularda çalışmalar yapabilir ve sahip olduğunuz bilgilerinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Gelişim göstermeye çalışın Aslan burcu.

Aslan Burcu Mart 2017 Aşk

Aslan burcu, Mart 2017'de iş hayatınızda meydana gelecek olan sıkıntılar aşk hayatınıza da yansıyacak. İş hayatınızdaki sorunları aşk hayatınıza yansıtmanız sonucunda partnerinizle aranızda can sıkıcı tartışmalar ortaya çıkabilir. Problemleri halledebiliyorsunuz ancak bir iyi bir kötü ve bunun sürekli tekrar etmesi aranızdaki bağın sarsılması anlamına geliyor. Sizin amacınız birlikteliğinizde huzuru bulmak olmalı.

Duygularınız bu ay içerisinde yoğun olacağı için alınganlığınız da üst seviyelerde olabilir. Söylenen sözleri, sergilenen hareketleri yanlış değerlendirebilirsiniz. Yanlış kararlar almamaya çalışın Aslan burcu. Zaman zaman çok aceleci davranıyorsunuz. Partnerinizin size ayak uydurmasını istiyorsunuz ancak neden siz ona ayak uydurmayı denemiyorsunuz? Mart ayında çok fazla yanılabilirsiniz Aslan burcu, bunu aklınızın bir köşesine yazın.

Aslan burcu, Mart ayının sonlarına doğru karşınıza sizi etkileyecek bir kişi çıkacak. Yine duygularınızın sizi yanlış yönlendirme ihtimali var. İlginizi sizde farkına varacaksınız ve karşınızdaki kişi de hissedecektir. Hislerinizin devamlılığı olmayacağına inanıyorsanız geri planda kalmanız daha doğru ve oturaklı olacaktır. Aşk açısından zarar görmek istemiyorsanız, zarar da vermemelisiniz Aslan burcu.

Aslan Burcu Mart 2017 Sağlık

Aslan burcu, Mart 2017 içerisinde Merkür'den kaynaklı olarak sağlığınızda biraz olsun zorlanmalar meydana gelebilir. Sizin kontrolsüz ve dikkatsiz davranışlarınız sonucunda hemen hemen her ay kısa süreli de olsa yatakta zorunlu dinlenmeye geçiyorsunuz. Aslında her sağlık sorunundan sonra büyük önlemler alacağınızı kendinize söylüyorsunuz ki bunu neyse ki sizden başka duyan olmuyor. Kendinize verdiğiniz sözü tutmuyorsunuz Aslan burcu.

Aslan Burcu Mart 2017. Aslan Burcu Mart 2017 Yorumu. Aslan Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2017 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!