Aslan Burcu Eylül 2017

Aslan Burcu Eylül 2017

Aslan Burcu Eylül 2017 İş

Sevgili Aslan burcu, Eylül 2017'de burcunuzun finansal durumu ile yakından ilgili olan Gezegenlerden olumlu etkiler alıyorsunuz ancak bu durum maddi anlamda kısa süreli kısıtlama ve ardından bolluk olarak nitelendirilebilir. Maddi konularda rahat olmak ve zorlanmadan bir dönem geçirmek istiyorsanız Eylül ayının ilk günlerinde kemeleri biraz sıkmanız gerekebilir. İş hayatınızdaki yaklaşımlarınızı da mutlaka doğru yapmalısınız.

Sizinle aynı düşüncede olmayan ve zaman zaman fikir ayrılığına düştüğünüz kişi veya kişilerin iplerini hemen kesmek yerine bu kişi veya kişilere daha fazla fırsat tanıyabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olması birlikte çalıştığınız bazı kişileri motive ederken bazılarının da çalışma isteğini en aza indiriyor. Finansal gezegeniniz size yardımcı olacak ancak mücadele etmekten asla vaz geçmemelisiniz.

Aslan burcu, Eylül 2017'de yapacak olduğunuz planlama ve çizeceğiniz yol haritası ile uzun süredir bir kenarda biriktirdiğiniz yatırımınızı ileriye yönelik kazanca dönüştürebilirsiniz. Zorlu bir sürece gireceksiniz. Düşündüğünüzde çok basit gibi görünen işin aslında içine girdiğinizde öyle olmadığını fark edecek ve pes etmeye meyilli olacaksınız. Söz konusu başarı ise inatçı olmanız gereken bir süreç sizi bekliyor.

Aslan Burcu Eylül 2017 Aşk

Aslan burcu, Eylül 2017'de iş hayatınızda önemli destek ve mücadele ile karşılaşacaksınız ancak bu durumun aşk hayatınızda da karşınıza çıkma ihtimali var. Uzun süredir birliktelik içerisinde olan Aslan burcu insanlarını güzel gelişmeler bekliyor ancak zaman zaman gidişatın değişmesine de hazırlıklı olmalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda mutlaka dengeyi yakalamanız gerekli. Bir dediğiniz, diğer dediğiniz ile ters düştüğünde partnerinizle tartışma yaşamanız kaçınılmaz.

Eylül 2017'nin ortalarına doğru karşınıza çıkacak olan bir kişi kısa süreli de olsa kafanızın karışmasına neden olabilir. Bundan dolayı partnerinizden ve ilişkinizden uzaklaşacak, daha önceleri sorun etmediğiniz ve dile dahi getirmediğiniz aksaklıkları tartışmaya dönüştürebileceksiniz. Mantıklı kararlar vermeye çalışmalısınız. Çok uzun sürmeyecek bir hevesten dolayı birlikteliğinize zarar vermemelisiniz.

Yalnız olan Aslan burcu insanları, Eylül 2017'nin son kısmında çok yakın arkadaşınız sayesinde bir kişiyle karşılaşacaksınız. Genel olarak düşünüldüğünde sizin yakınlaşmanız dostunuz olan kişiyi memnun ve mutlu etmeli ancak işler pek de sandığınız gibi olmayacak. Araya kıskançlık girme ihtimali oldukça yüksek. İlk başlarda aranızdaki uzaklığın neden kaynaklandığına anlam veremeyeceksiniz ancak kısa süre içerisinde çözülecektir.

Aslan Burcu Eylül 2017 Sağlık

Aslan burcu, Eylül 2017'nin gelmesiyle beraber özellikle iskelet sisteminiz biraz olsun hassaslaşacak. Ayın ortalarına kadar fiziksel olarak kendinizi zorlamanın herhangi bir anlamı olmayacağı gibi kendinize zarar da verebilirsiniz. Bazı Aslan burcu insanları bu dönem içerisinde aşırı yemek yemeğe eğilimli olabilir. Üzerinizdeki stresten kurtulmaya çalışın. Negatif enerji size iyi gelmeyecek.

Aslan Burcu Eylül 2017. Aslan Burcu Eylül 2017 Yorumu. Aslan Burcunun Eylül ayı burç yorumları nedir? Eylül 2017 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!