Aslan Burcu Ekim 2017

Aslan Burcu Ekim 2017

Aslan Burcu Ekim 2017 İş

Sevgili Aslan burcu, Ekim 2017'de iş ve kariyer hayatınızda yalnız başınıza hareket etme isteğinizi biraz olsun kenara bırakmalı en azından sıkıntılı ve yıpratıcı süreç geçene kadar ortak çalışmaya yatkın olmalısınız. Ekim ayı içerisinde uzun süredir sorunsuz bir şekilde devam eden işinizde ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir. İş hayatında tecrübeli olan Aslanlar bu durumu nasıl lehlerine çevireceğini iyi biliyor.

Ekim 2017'de iş ve kariyer açısından henüz yeteri kadar tecrübeye sahip olmayan Aslan burcu insanları ise tecrübeli isimlerden destek isteyebilir. Sorumlulukların üzerinizde negatif bir etki oluşturduğu açıkça ortada ancak şartları halihazırda lehinize döndürebilecek fırsatınız varken mutlaka kullanmalısınız. Kısa vadeli çalışmalar yapmak yerine başarınızı uzun süre nasıl koruyabileceğinizi düşünmelisiniz.

Aslan burcu, Ekim 2017'nin sonlarına doğru ayın ilk başlarında karşınıza çıkabilecek sorunları da yavaş yavaş atlatacağınız için her şeyi rayına oturtacaksınız. Finansal açıdan ayın ilk günlerinde kısıtlandığınızı düşünseniz de sonlarına doğru rahat olacaksınız. İletişim yeteneğinizden de faydalanmalısınız. Zaman zaman ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşanabilir Aslan burcu.

Aslan Burcu Ekim 2017 Aşk

Aslan burcu, Ekim 2017'de aşk hayatınızla ilgili hiç beklemediğiniz hızlanmalara hazırlıklı olmalısınız. Bu süreç içerisinde sosyal hayatınızda daha da aktif olacağınız için hemen her şeyi rayına oturtma imkanınız var. Sosyal çevrenizin fazlasıyla hareketli olması belki de karşı cins açısından güven veremiyor olmanıza neden olabilir ancak güven veremediğiniz için de sosyal hayatınızdan uzaklaşamazsınız.

Ekim 2017'nin ortalarına doğru uzun süredir birbirinizden haber alamadığınız ancak gördüğünüzde tekrardan içinizde tuhaf şeyler hissedeceğiniz bir kişiyle karşılaşacaksınız. Daha önceleri yakınlaşmak için fırsatınız olmuş ancak siz bu fırsatı genelde yaptığınız gibi elinizin tersiyle itmiştiniz Aslan burcu. Dönem içerisinde ki karşılaşmanız da ise tam tersine davranacaksınız ancak baştan uyaralım, beklediğiniz tepkiyi görememe ihtimaliniz var.

Aslan burcu, düşünceleriniz, sezgileriniz ve hisleriniz sizin her alanda en büyük yardımcınız bunu görmezden gelemeyiz ve siz de bunun farkında olduğunuz için daima sezgilerinizi ve hislerinizi dinleyerek hareket ediyorsunuz. Söz konusu birlikteliğiniz olduğunda sezgilerinizin sizi yanlış yönlendirme ihtimali var. Partneriniz olan kişiyi yanlış anlayabilir veya yaptıklarını yanlış yorumlayabilirsiniz. Aranızda herhangi bir sorun yaşanmasını istemiyorsanız dikkatli olun.

Aslan Burcu Ekim 2017 Sağlık

Aslan burcu, Ekim 2017'de sağlığınız size ne büyük sorunlar getirecek ne de her şeyin harika olmasını sağlayacak. Orta seviyelerde geçecek olan bir sağlık durumunuz var. Ayın genelinde elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Bazılarınızın ufak sağlık sorunları var. Özellikle cildiniz bu süreçte hassas ve herhangi bir deri kaşıntınız varsa mutlaka doktora görünmelisiniz. Sandığınız kadar ufak bir problem olmayabilir.

Aslan Burcu Ekim 2017. Aslan Burcu Ekim 2017 Yorumu. Aslan Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2017 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!