Aslan Burcu Ekim 2016

Aslan Burcu Ekim 2016

Aslan Burcu Ekim 2016 İş

Sevgili Aslan burcu, Ekim 2016'da kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak ve sadece sizin yapabileceğiniz işlerin peşinden koşacaksınız. Özgüven ve cesaret konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Zaman zaman karşınıza bir takım engeller çıkacak ancak analiz yapacak, neyin neden kaynaklandığını anlayabileceksiniz. Çalışmaların hız kazanması ve sergileyeceğiniz başarıyla beraber terfi alma ihtimaliniz var.

Ekim 2016'da karlı çıkacağınız işbirlikleri kurabilir, yeni projelere imza atabilir ve başarı basamaklarını hızla çıkabilirsiniz. Ortak iş yürüten Aslan burcu insanları, birlikte hareket etmenin ne kadar faydalı olduğunu anlayacaksınız. Ön yargılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Geçmişte yaptığınız hatalardan kurtulmalı ancak alacağınız derslerden de geri kalmamalısınız. İlerleyen dönemler için garanti sağlayacak işler yapabilirsiniz.

Aslan burcu, Ekim 2016'nın belirli dönemlerinde paylaşımcı, belirli dönemlerinde de bireysel davranışlar sergileyeceksiniz. Gizli işler ilginizi çekebilir ancak bireysel davranışlarınız, iş arkadaşlarınız tarafından fark edildiğinde her şey daha da zorlaşabilir. Finansal durumunuz gayet iyi Aslan burcu ancak harcamalarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor. Kontrolü elinizde bulundurduğunuz sürece zarar görmeyeceksiniz.

Aslan Burcu Ekim 2016 Aşk

Sevgili Aslan burcu, Ekim 2016'da aşk hayatınız biraz daha önem kazanmaya başlıyor. Aşka yatkın burçsunuz ancak zaman zaman yalnızlıktan da çok çekiyorsunuz. Bu dönem içerisinde hem kendinize önem verecek hem de aşk hayatınızdaki hareketliliğin akışına kendinizi bırakacaksınız. Sizdeki değişiklik hemen herkesin ve özellikle partnerinizin hoşuna gidecek. Bu dönem içerisinde birlikteliğinizde pek sıkıntı yaşanmayacak Aslan burcu.

Ekim 2016'nın gelmesiyle beraber çekiciliğinizi en üst düzeyde kullanacaksınız. İletişim konusunda aksaklık söz konusu değil. Karşınızdaki kişinin ilgisini fazlasıyla çekecek ve istediğiniz kişiyle yakınlaşma fırsatı elde edeceksiniz. Yalnız olan Aslan burçları için gelişmeler oldukça önemli. Uzun süredir aradığınız aşkı Ekim 2016'da bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Gelişmeleri yakından takip edin ve ilerlemelerin istediğiniz yönde olmasını sağlayın.

Aslan burcu, Ekim 2016'da kendinizden emin duruşunuz, davranışınız ve hareketlerinizle insanları kendinize hayran bırakacaksınız. Birlikteliğiniz var ise, insanların size olan ilgisi partnerinizi kıskandırabilir. Bu durumdan keyif de alacaksınız ancak dozunu kaçırmadığınızdan emin olmalısınız. Genel olarak renkli, eğlenceli ve hareketli bir aşk hayatı Ekim 2016'da sizi bekliyor olacak Aslan burcu. Tadını çıkartmaya bakın.

Aslan Burcu Ekim 2016 Sağlık

Sevgili Aslan burcu, Ekim 2016'nın gelmesiyle beraber sağlığınız ya da fiziksel görüntünüzle ilgili var olan takıntılarınızdan mutlaka kurtulmanız gerekiyor. Takıntılarınızın sizi mutsuzluğa sürüklediğinin farkına varmalısınız artık. Ekim 2016'da psikolojik durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Son olarak, bu dönem içerisinde spor yapmak size iyi gelecek. Sporu hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz Aslan burcu.

Aslan Burcu Ekim 2016. Aslan Burcu Ekim 2016 Yorumu. Aslan Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2016 Aslan Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!