Aslan Burcu 2016

Aslan Burcu 2016 Falı

Aslan burcu, 2016 yılı sorunların, sıkıntıların, kısıtlamaların ve çıkmaza girdiğini düşündüğünüz her şeyin çözüme kavuşacağı yıl olacak. Bu yıl içerisinde kendinizi toparlama ve istediğiniz konuma gelme fırsatı yakalayacaksınız. Daha önce karşılaştığınız tüm sorunların artık rafa kalkmaya başladığını göreceksiniz. Şans ve sürpriz gelişmelerin bolca karşınıza çıkacağını söyleyebiliriz. Jüpiter'in de etkisiyle beraber bu yıl, sizin yılınız olacak.

2016 yılında özellikle kariyer yaşantınız daha da dikkat çekici olacak. Arzu ettiğiniz ilerlemeleri kaydedebileceksiniz. Geçen yılın son aylarında olumlu etkileri hissetmeye başlamış olmalısınız. Bu yıl, hissettiğiniz olumlu etkiler daha da artacak gibi görünüyor. Zaman zaman üstesinden gelmekte zorlandığınız sıkıntılar mutlaka yaşanacak ancak sabırlı olduğunuz sürece üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey olmayacak.

Yılın ilerleyen dönemlerinde her şey daha da yoluna oturmaya başlayacak. Gelişmeleri daha doğru değerlendirmeyi başaracaksınız. Fırsatlar konusunda şansınız artacak. Hayalini kurduğunuz hayata sahip olma şansınız olacak. Genel olarak bakıldığında iş, aile, eğitim, sosyal ve aşk hayatınızda olumlu gelişmeler, sıkıntılardan daha fazla olacak. 2016 yılının tadını çıkartmalı ve keyif almalısınız Aslan burcu.

Geçen yıl sorunların nelerden kaynaklandığını düşünmeli ve yeni yıla girmeden önce hatalarınızdan ders çıkartmalısınız. Hisleriniz, 2016 yılında sizin en büyük yardımcınız olacak. Kendinizi toparlamanız gerekiyor Aslan burcu. Hayatınızın her alanında yapacağınız çalışmalarda dikkatli ve özenli olmalısınız. Bu yıl, daha önce yapmış olduğunuz hataları tekrarlamayacaksınız. Oturaklı olacak ve hayatınızı düzene sokacaksınız.

Aslan Burcu 2016 İş Hayatı

Aslan burcu, 2016 yılında iş hayatınız beklediğinizden de hareketli olabilir. Çalışmalarınız hız kazanacak gibi görünüyor. Gezegenlerin de etkisiyle beraber, hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz hız kazanacak. Kariyeriniz yıl içerisinde yukarılara çıkacak. Artan grafiğiniz, üstünüz olan kişilerin de dikkatini fazlasıyla çekecek gibi görünüyor. Söz konusu iş hayatınız olduğunda daha profesyonel çalışmalar yapacaksınız.

Hedeflerinizde ilerlerken pek sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız ancak sizin de özellikle sorumluluklarınız konusunda özenli olmanız gerekiyor. Yapmanız gereken çalışmaları mutlaka zamanında yapmaya çalışın. İşlerin bozulduğu, istediğiniz gibi iş yapamadığınız zamanlar mutlaka yaşanacak ancak bu gibi durumları da en iyi şekilde atlatmaya çalışmalısınız. Kendinize güvenin Aslan burcu. Başarılı olacağınıza inanmanız gerekiyor.

2016 yılının ilerleyen dönemlerinde çalışmalarınız daha da hızlanacak. Parasal konularda rahatlayacaksınız. Finansal durumunuzun her geçen gün iyiye gitmesi, arzu ettiğiniz hayata da yakınlaşmanızı sağlayacak. Yeni projeler geliştirirken, yeni bir işe başlarken net olmalısınız. Kararsızlık çektiğiniz takdirde, çalışmalarınızı sonuçlandırma konusunda da zorlanabilirsiniz. Yıl içerisinde işiniz gereği çok fazla seyahat edebilirsiniz. 2016 yılında yükseleceksiniz Aslan burcu.

Aslan Burcu 2016 Aşk Hayatı

Aslan burcu, 2016 yılı aşk hayatınızda aradıklarınızı bulacağınız, yalnızlığınıza son vereceğiniz, tutkulu ve istekli olacağınız ve partnerinizle sorunsuz bir ilişkiye sahip olacağınız yıl olacak. Bu yıl içerisinde cazibenizi ve çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. İletişim konusunda ki yeteneğinizin de üst seviyelerde olması, karşı cins açısından dayanılmaz etkilere sahip olmanızı sağlayacak. Aşk konusunda fırsatlarınız bol olacak ancak gerçek aşkı arıyorsanız, biraz daha özenli olmalısınız.

2016 yılında ateşli aşık olacaksınız. Sizinle birlikte olan kişiyi her anlamda mutlu edebilecek, doğru paylaşımlar yapacak ve karşınıza çıkan her türlü sorunun da üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Kısa süre içerisinde kuracağınız birlikteliğin, uzun süreli olmasını arzu edebilirsiniz ancak duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermeyin. Emin olmadan çok büyük adımlar atarsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

2016 yılının ilk yarısına kadar Aslan burcu insanları için şanslı dönemler fazlasıyla gündeme gelecek. Yılın ikinci yarısında da arzu ettiğiniz aşk hayatına daha yakın olacaksınız. Aşk konusunda parlak bir yıldız gibi olacaksınız, gözler üzerinizde olacak, hemen herkesin dikkatini, girdiğiniz her ortamda çekebileceksiniz. Talipleriniz artacak Aslan burcu. Birlikteliğe başlamadan önce güvendiğinizden emin olun. Bunu sağladığınız sürece her şey daha iyi olacaktır.

Birlikteliğiniz var ise, kendinize olan güveninizle beraber partnerinizle sorunsuz ilişkiye sahip olabilirsiniz. Hayatınızın diğer bölümlerinde her şey yolunda giderken, sizin kafanızın rahat olması aşk hayatınıza direkt olarak etkilerde bulunacaktır. Güzel ve aklınızı başınızdan alacak aşk tekliflerine hazırlıklı olun Aslan burcu. 2016 yılında bazılarınız evlilik kararı alabilir, merak etmeyin sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Sorunları gözünüzde fazla büyütmemeye çalışın.

Aslan Burcu 2016 Sağlık

Aslan burcu, 2016 yılında hayatınızın her bölümüyle fazlasıyla ilgili olacaksınız. İş hayatınız, aşk hayatınız veya eğitiminiz sizden sürekli olarak ilgi bekleyecek. Yoğun olarak aktivitelere katılacaksınız. Rahatlamanız gerekiyor. Üzerinizde zaman zaman negatif enerjiler olacak ve bu da kendinizi iyi hissetmemenize neden olabilir. Hobilerinize zaman ayırmalı, dinlenmeli ve düzenli olarak spor yapmalısınız.

Zihinsel ve fiziksel olarak gelişim göstermeniz gerekiyor. Yaşınız kaç olursa olsun, akşamları kitap, gazete ya da dergi okumayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Süregelen rahatsızlığınız konusunda da titiz davranın. Kontrollerinizi yaptırmakta ihmalkar davranmayın. İlaç kullanıyorsanız da zamanında alın. Kalbinizi, sindirim sisteminizi ve vücudunuzu yorabilecek yiyecek ve içeceklerden de uzak durun.

Aslan burcu 2016. Aslan burcu 2016 falı. Aslan burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!