Aslan Burcu 2013

Ocak: Çok çalışın. Ayın 23'üne doğru Satürn'ün sert etkisi sebebiyle işleriniz iki katına çıkıyor. Karakteristik Aslan irade gücünüzü kullanarak bu işin üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Patronunuz sizden çok etkilenecek. Zor zamanları atlatınca kendinize güzel bir masaj hediye edin ve başarının tadını çıkarın.

Şubat: Açık olun. Sağı solu belli olmayan Uranüs, dünyanızı sarsabilir: bir arkadaşınızdan ilanı aşk duyabilir veya onun hakkında bilmediğiniz gerçekleri öğrenebilirsiniz. Ayın 12'si civarında yapacağınız bir konuşma sırasında dürüst olabilmeniz, ilişkinizin korunması açısından son derece önemli.

Mart: Yatakta eğlenin. Ayın 18'ine doğru cinsel hayatınız renk kazanıyor. Aşk gezegeni Venüs, sizi yatakta her tür erotik oyuna davet ediyor.

Nisan: Enerjik olun. Çoğu Aslan dahiyane makyaj hilelerini denemeye bayılır. Ay başında Satürn, burcunuzda olacağından kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Kendinizde ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz. Farkı anında hissedeceksiniz.

Mayıs: Gerçeği biraz çarpıtın. Ayın sonlarına doğru, hiç tahmin etmediğiniz biriyle fazlaca yakınlaşabilirsiniz. Uygunsuz bir pozisyonda yakalanırsanız masum bir yalan durumu toparlayabilir.

Haziran: Bağları koparın. 21 Haziran civarı, tükenmek bilmeyen enerjinizi yepyeni bir şey denemek için kullanabilirsiniz. Mesela sevgilinize gurmelere layık bir yemek hazırlayabilirsiniz. Enerjinizi farklı şekilde harcamak günlük sorunlardan sıyrılmanıza yardım edecek.

Temmuz: Tekrar edin. Gerileyen Merkür, iletişimde sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Doğru anlaşıldığınızdan emin olun. Söz konusu aşksa vücut dilinden de faydalanmak isteyebilirsiniz.

Ağustos: Kendinizi gösterin. Bu ay Plüton'a teşekkür etmelisiniz. Onun sayesinde ortalığı adeta kasıp kavuracaksınız. Ayın onuna doğru katılacağınız bir toplantıda hayatınızın insanı ve hayranlarınız size bakmaya doyamayacaklar.

Eylül: Gururunuza yenilmeyin. Zor da olsa üzdüğünüz bir arkadaşınızdan özür dilemeyi ihmal etmeyin. Bu hareketinizle onun, çok değer verdiğiniz sadakatini ve güvenini kazanacaksınız.

Ekim: Umursamayın. Aileden biri özel sorunlarınızla ilgili tavsiyeler verecek. O, konuya tek taraflı bakıyor olabilir. Bu önemli kararı verirken Neptün'ün ışığı sezgilerinizi güçlü kılmak için yanınızda olacak.

Kasım: Ortalığı ısıtın. Düşündüğünüzü söylemek sizin özelliğiniz. Jüpiter karşınızdakine cesur teklifler yapmak için sizi yüreklendirecek.

Aralık: Kendinizi ödüllendirin. Merkür ruh halinizde iniş çıkışlara sebep olabilir. Aşırı derecede duygusallaşıp yılın bu son ayını kendinize zehir etmeyin. Köpük banyosu, sinema, alışveriş gibi size iyi gelebilecek şeyler için vakit ayırın.

Aslan burcu 2013. Aslan burcu 2013 falı. Aslan burcu 2013 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!